Kılıçdaroğlu, CHP'ye katılan Gölbaşı Belediye Başkanı'na rozet taktı - Son Dakika

Kılıçdaroğlu, CHP'ye katılan Gölbaşı Belediye Başkanı'na rozet taktı

01.07.2022 12:28
Kılıçdaroğlu, CHP'ye katılan Gölbaşı Belediye Başkanı'na rozet taktı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partiye katılan Bitlis'in Gölbaşı Belde Belediye Başkanı Mehmet Avunç ile beraberindekilere rozetlerini taktı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partiye katılan Bitlis'in Gölbaşı Belde Belediye Başkanı Mehmet Avunç ile beraberindekilere rozetlerini taktı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Mehmet Avunç, Belediye Meclis üyeleri Mehmet Hadi Çalışan, Felemez Yavuz ve Cuma Tören ile Güroymak Pancar Kooperatifi Başkanı Hamdullah Uğiş, Ahlat'tan kanaat önderi Faysal Özdemirli, CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı koordinesindeki 'Doğu Masası' çalışmaları kapsamında partiye katıldı. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partinin yeni üyelerini makamında kabul ederek parti rozetlerini taktı.


YORUMLAR
500
Partide kendinden geçen Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'in görüntüleri ülkeyi karıştırdı Partide kendinden geçen Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'in görüntüleri ülkeyi karıştırdı Başkan Joe Biden'dan Enflasyon Düşürme Yasası'na imza: ABD tarihinin en önemlilerinden biri Başkan Joe Biden'dan Enflasyon Düşürme Yasası'na imza: ABD tarihinin en önemlilerinden biri İzmir'de damat dehşeti! Eşi ve kayınpederini öldürüp 2 baldızını yaraladı İzmir'de damat dehşeti! Eşi ve kayınpederini öldürüp 2 baldızını yaraladı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kılıçdaroğlu, CHP'ye katılan Gölbaşı Belediye Başkanı'na rozet taktı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement