Son Dakika Haberleri: Kılıçdaroğlu: "Görüş Birliği İçinde Olan Bütün Siyasal Partilerle Elbette Bir Araya Geleceğiz"

Kılıçdaroğlu: "Görüş Birliği İçinde Olan Bütün Siyasal Partilerle Elbette Bir Araya Geleceğiz"

2 yıl önce

- Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal'ın genel merkeze girişi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Uysal'ın açıklama yapmaya gelişi Uysal'ın açıklaması Kılıçdaroğlu'nun açıklaması ANKARA - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ve...

- Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal'ın genel merkeze girişi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Uysal'ın açıklama yapmaya gelişi
Uysal'ın açıklaması
Kılıçdaroğlu'nun açıklaması ANKARA - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ve beraberindeki heyeti parti genel merkezinde kabul etti.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "(İttifak tartışmaları) Türkiye'nin yaşadığı büyük sorunlar var. Türkiye'nin bu sorunları aşması lazım. Bu sorunları aşarken, sorunların aşılması yönünde görüş birliği içinde olan bütün siyasal partilerle elbette bir araya geleceğiz."

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "(Oğulpınar Sınır Karakolu'nu ziyaret eden sanatçılara yönelik sözleri) Sanatçılarla ilgili söylediğim her sözün arkasındayım, az bile söyledim."
Haber Yayın Tarihi : 05.04.2018 12:09 Kaynak: AAHDP'li Pervin Buldan'dan Ekrem İmamoğlu'na Teklif: Kars'ı Kardeş Belediye Seçin İBB'de Dikkat Çeken Detay! Ekrem İmamoğlu Mazbatayı Alır Almaz Kapatıldı Erdoğan, İstanbul Seçimlerine Yapılan İtiraza Değindi: Sonuna Kadar Mücadele Edeceğiz