Kılıçdaroğlu, gyiad yönetimini kabul etti - Son Dakika

Kılıçdaroğlu, gyiad yönetimini kabul etti

04.12.2019 13:54

Kılıçdaroğlu, GYİAD yönetimini kabul ettiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GYİAD) Başkanı Fuat Pamukçu ile Yönetim Kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Kılıçdaroğlu, GYİAD yönetimini kabul etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GYİAD) Başkanı Fuat Pamukçu ile Yönetim Kurulu üyelerini makamında kabul etti.

CHP Genel Merkezin'de gerçekleşen görüşmede, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na, Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak eşlik etti. 1 saate yakın süren görüşmenin ardından herhangi bir açıklama yapılmadı.

Kılıçdaroğlu, gyiad yönetimini kabul etti
Kılıçdaroğlu, gyiad yönetimini kabul etti
Kılıçdaroğlu, gyiad yönetimini kabul etti

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kılıçdaroğlu, gyiad yönetimini kabul etti - Son Dakika


Son Dakika

Savcı Sayan'dan bomba iddia: HDP'ye karşı birleştiler, parti kuruyorlar Oyuncu Ezgi Mola'dan hamilelik iddialarına sert çıkış: Terbiyesizce bir haber keşke sorsaydınız Profesörün tecavüzle suçlandığı davada 'sperm' delili kayboldu Son Dakika! Türk Hava Yolları: Hafta sonları kısıtlama saatlerinde bileti olan yolcular uçuş belgeleriyle seyahat edebilir Oyuncu Gül Gölge trafik kazası geçirdi MHP'den ihraç edilen vekilden Alaattin Çakıcı'ya eleştiri: Kılıçdaroğlu'na hakaret etme hakkı yok Ne maske ne mesafe! Boğaz'daki lüks yatta koronayı hiçe sayıp dip dibe eğlendiler Babasının cenaze törenine katılmayan Burak Deniz'den pes dedirten açıklama: Zamansal açıdan gidemedim