Kılıçdaroğlu Mahzuni Şerif'i Andı - Son Dakika

Kılıçdaroğlu Mahzuni Şerif'i Andı

17.05.2012 17:09
Kılıçdaroğlu Mahzuni Şerif'i Andı

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, ölüm yıldönümünde halk ozanı Mahzuni Şerif'i saygıyla ve sevgiyle anarken, sevenlerini de selamladı.

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, ölüm yıldönümünde halk ozanı Mahzuni Şerif'i saygıyla ve sevgiyle anarken, sevenlerini de selamladı.

Kılıçdaroğlu Mahzuni Şerif'in ölüm yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Kılıçdaroğlu mesajında, "Yoksulun sırtından soyan soyana, bunu gören yiğit nasıl dayana' diyen halk ozanımız Mahzuni, bugünkü talan düzenini görmeden yoksulun sırtından soyguna isyan eden ve kul hakkını yiyenlere meydan okuyarak "Çeker giderim' diyen bir ozanımızdı. Ölüm yıldönümünde Aşık Mahzuni Şerif'i saygıyla sevgiyle anıyor, sevenlerini selamlıyorum" dedi. - Ankara

Bakan Soylu'dan Marmaris'teki yangın üzerinden İmamoğlu'na gönderme: Karda, depremde beyefendiler tatilde Bakan Soylu'dan Marmaris'teki yangın üzerinden İmamoğlu'na gönderme: Karda, depremde beyefendiler tatilde Vatandaş, Kılıçdaroğlu'na tavlada meydan okudu: Benimle tavla oynarsan, oyumu sana vereceğim Vatandaş, Kılıçdaroğlu'na tavlada meydan okudu: Benimle tavla oynarsan, oyumu sana vereceğim 'Kılıçdaroğlu Gönüllüleri', Kılıçdaroğlu'nun Vatandaşlarla Bir Araya Geldiği Anlara İlişkin Video Yayınladı: 'Yola Çıkıyoruz, Bize Katılın' 'Kılıçdaroğlu Gönüllüleri', Kılıçdaroğlu'nun Vatandaşlarla Bir Araya Geldiği Anlara İlişkin Video Yayınladı: 'Yola Çıkıyoruz, Bize Katılın'
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Kılıçdaroğlu Mahzuni Şerif'i Andı - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement