Son Dakika Haberleri: Kılıçdaroğlu, Mazbataya İlişkin Gelişmeleri Böyle İzledi (2)

Kılıçdaroğlu, Mazbataya İlişkin Gelişmeleri Böyle İzledi (2)

2 gün önce

KILIÇDAROĞLU: ÇOK MUTLUYUM, HUZURLUYUMCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu'nun mazbatayı alması ardından açıklama yaptı.

Kılıçdaroğlu, Mazbataya İlişkin Gelişmeleri Böyle İzledi (2), System.String[]
KILIÇDAROĞLU: ÇOK MUTLUYUM, HUZURLUYUM

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu'nun mazbatayı alması ardından açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, Tuncay Özkan'ın Twitter hesabından paylaştığı videodaki açıklamasında şunları söyledi:

"Çok mutluyum, huzurluyum, duyguluyum. Büyük bir başarı elde ettik, Türkiye için, çocuklarımız için, onların geleceği için, demokrasimiz için, hep birlikte huzur içinde yaşamak için. Bu başarı topluma hizmet etmek için yola çıkan insanların başarısıdır. Bu başarı birlikte yaşamak isteyen milyonların başarısıdır. Dolayısıyla mutluluğumu ancak böyle anlatabiliyorum. Arkadaşlarım, milletvekili arkadaşlarım, merkez yönetim kurulunda görev alan genel başkan yardımcısı arkadaşlarım, grup  başkan vekili arkadaşlarım ve bütün personelimiz gerçekten gecesini gündüzüne katarak çalıştı, çaba harcadı, emek harcadı ve güzel bir sonuç elde ettik. Türkiye'ye hayırlı olsun."

Görüntü Dökümü

------

Kılıçdaroğlu'nun açıklması

ANKARA,
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 05:43 Kaynak: DHAMansur Yavaş, Bankamatik İddialarıyla İlgili Uyardı: İtibar Etmeyin Ekrem İmamoğlu, Kendisine Destek Veren 97 Yaşındaki Teyzeyi Unutmadı İsmail Küçükkaya'dan Erkan Tan'a Mehter Göndermesi Ekrem İmamoğlu'nun 1 Mayıs'ta Biber Gazı Yediği Görüntüler Ortaya Çıktı