Son Dakika Haberleri: Kılıçdaroğlu'ndan İfadeye Çağrılan Kocaoğlu'na Telefon Desteği

Kılıçdaroğlu'ndan İfadeye Çağrılan Kocaoğlu'na Telefon Desteği

7 yıl önce

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, belediye ile ilgili yapılan operasyon kapsamında sorgulanan İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu telefonla aradı.

Kılıçdaroğlu'ndan İfadeye Çağrılan Kocaoğlu'na Telefon Desteği, System.String[]
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, belediye ile ilgili yapılan operasyon kapsamında sorgulanan İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu telefonla aradı. Sorgusuna ara verildiği zaman Kocaoğlu ile görüşen Kılıçdaroğlu, Kocaoğlu'na desteğini iletti.

CHP Genel Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun İzmir Büyükşehir Belediyesine yönelik yapılan operasyon kapsamında ifadeye çağrılan ve adliyede sorgusu yapılan Belediye Başkanı Kocaoğlu'na, "Size, arkadaşlarınıza ve belediyeye yönelik baskın, saldırı ve yıldırma operasyonunu büyük bir dikkatle izliyoruz. Desteğimiz sizinle. Bunları aşacağız." dediği kaydedildi.Başkan Erdoğan'ın Çağrısının Ardından Türkiye Jokey Kulübü, ABD Yarışlarını Bültenden Çıkardı Direksiyon Başında Kalp Krizi Geçiren Şoför "Hayatınızı Tehlikeye Atamam" Deyip Aracı Durdurdu

Son Dakika! Adıyaman'daki 4 Askerden 3'ü Dost Ateşi ile Şehit Düşmüş