Kılıçdaroğlu'ndan Milli Rallici Kemal Merkit İçin Taziye Mesajı - Son Dakika

Kılıçdaroğlu'ndan Milli Rallici Kemal Merkit İçin Taziye Mesajı

08.09.2012 17:50
Kılıçdaroğlu'ndan Milli Rallici Kemal Merkit İçin Taziye Mesajı, System.String[]

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'çöl kaplanı' lakaplı Kemal Merkit'in ailesine taziyelerini iletti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'çöl kaplanı' lakaplı Kemal Merkit'in ailesine taziyelerini iletti.

CHP Genel Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamada Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun Merkit'e rahmet, Merkit ailesine, motosiklet sporuna gönül verenlerle, spor camiasına başsağlığı dilediği belirtildi. Kılıçdaroğlu'nun Kemal Merkit'in ölümü nedeniyle Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar'a bir taziye mesajı gönderdiği vurgulandı. Açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun mesajında şu ifadelere yer verdiği belirtildi:

"Çöl Kaplanı lakaplı sporcunuz motosiklet yarışçısı Kemal Merkit'in bu yıl 3'üncüsü gerçekleştirilen Transanatolia Rallisi'nde geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetmesinden ve Kemal Merkit'e çarpan 19 yaşındaki Hollandalı sporcu Wouter Vaar Kamp'ın da kurtarılamamasından büyük üzüntü duydum.

Motosiklet camiasının büyük kaybı olan ve gerek ulusal, gerekse uluslararası yarışlarda Türkiye'yi en iyi şekilde temsil eden Milli Rallici Kemal Merkit'e rahmet, şahsınızda kederli ailesine, motosiklet sporuna gönül verenlerle, spor camiasına başsağlığı diliyor, Hollandalı sporcu Wouter Vaar Kamp'ın ailesinin de acılarını paylaşıyor, üzüntülerimi sunuyorum."

Kılıçdaroğlu'ndan Milli Rallici Kemal Merkit İçin Taziye Mesajı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Kılıçdaroğlu'ndan Milli Rallici Kemal Merkit İçin Taziye Mesajı - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Prim borçları nedeniyle emekli olamayanlara büyük fırsat! Yapılandırma için 2 ayınız var Apartmanın otoparkında bulunan bir buçuk metrelik yılanın yakalanma anı kamerada İmamoğlu, koronaya yakalanmadan iki gün önce apandisit ameliyatı olmuş Manavgat'ta defne yaprağından 5 milyon lira gelir bekleniyor ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu