Kılıçdaroğlu'nun Konvoyunda Kaza: 1 Yaralı - Son Dakika

Kılıçdaroğlu'nun Konvoyunda Kaza: 1 Yaralı

9 yıl önce

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ve beraberindeki heyet, Şırnak'ın Uludere ilçesine giderken kaza geçirdi.

Kılıçdaroğlu'nun Konvoyunda Kaza: 1 Yaralı, System.String[]

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ve beraberindeki heyet, Şırnak'ın Uludere ilçesine giderken kaza geçirdi. Konvoyda meydana gelen kazada bir parti meclisi üyesi yaralandı.


Sabah saatlerinde karayolu ile Uludere'ye hareket eden Kılıçdaroğlu ve ekibi, Bitlis'e 5 kilometre kala kaza geçirdi. Kazada bir parti meclisi üyesi yaralandı. Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Uludere'ye heyetin devam edeceğini ve taziye ziyaretinde bulunacaklarını açıkladı.


Dün akşam Kılıçdaroğlu, 35 kişinin hayatını kaybettiği Uludere'ye taziye ziyaretinde bulunacaklarını açıklamıştı. Valilikten helikopter talep edildiği, valiliğin de akşam saatlerinde uçuş yapacak ekibin isim listesini verdiği, fakat hava muhalefeti nedeniyle helikopter uçuşunun iptal edildiği belirtilmişti. Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyet de sabah saatlerinde Uludere'ye gitmek için yola çıkmıştı. Van temasları nedeniyle Kılıçdaroğlu'nun Erciş'te ziyaretlerde bulunduktan sonra helikopterle Uludere'ye gitmesi bekleniyordu.

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 10:02 Kaynak: CHASon Dakika

11 gündür her yerde aranan kayıp Didem'in cansız bedeni bulundu
Ek ödeme oranı yüzde 10'a çıkarılırsa emeklilerin maaşları 59 ile 361 TL arasında artacak Bakan Ziya Selçuk'tan Atakan açıklaması: Bir çocuğun bu kadar sosyal medyada yer almasını onaylamıyoruz