Kılıçdaroğlu, Partililerle İftar Yaptı - Son Dakika

Kılıçdaroğlu, Partililerle İftar Yaptı

5 yıl önce

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beşiktaş Belediyesi ve CHP Milletvekili İhsan Özkes’in verdiği iftar programına katıldı.

Kılıçdaroğlu, Partililerle İftar Yaptı, System.String[]

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beşiktaş Belediyesi ve CHP Milletvekili İhsan Özkes'in verdiği iftar programına katıldı.


Beşiktaş'ta yer alan Feriye Lokantası'nda verilen iftara; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, CHP Milletvekili İhsan Özkes, CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Eski Diyanet İşleri Başkanları Mehmet Nuri Yılmaz ve Süleyman Ateş ile diğer davetliler katıldı. Program basına kapalı gerçekleştirilirken, iftar öncesinde basına kısa bir görüntü verildi. Salona giriş yapan Kılıçdaroğlu, davetlilerle tek tek selamlaştıktan sonra kendisine ayrılan masaya geçti. Burada bir süre davetlilerle sohbet eden Kılıçdaroğlu, ezanın okunmasıyla birlikte iftar açtı.


Kılıçdaroğlu, burada katıldığı iftarın ardından restorandan ayrıldı. - İSTANBUL

Haber Yayın Tarihi: 12.07.2015 11:32 Kaynak: İHASon Dakika

2 ay önce yakalanan PKK'lı terörist Semra Tuncer, uzman çavuşun aracında yakalanmış
Nusret Gökçe, Elazığ'daki depremzedeler için ne kadar para yardımı yapacağını duyurdu Tartıştığı eşini keserle öldüren kadının kızı: Evin banyosuna kamera koymuştu

Son Dakika Haberleri