Kılıçdaroğlu, Pençe Kilit Operasyonu Şehitleri İçin Taziye Mesajı Yayınladı - Son Dakika

Kılıçdaroğlu, Pençe Kilit Operasyonu Şehitleri İçin Taziye Mesajı Yayınladı

24.05.2022 15:16
Kılıçdaroğlu, Pençe Kilit Operasyonu Şehitleri İçin Taziye Mesajı Yayınladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Pençe-Kilit Operasyon bölgesinde teröristlerle çıkan çatışma sonucu şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralanan askerlerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Pençe-Kilit Operasyon bölgesinde teröristlerle çıkan çatışma sonucu şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralanan askerlerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Pençe-Kilit Operasyon bölgesinde çıkan çatışma sonucunda şehit olan Piyade Teğmen Abdülkadir Güler, Piyade Uzman Çavuş Onur Doğan, Piyade Uzman Çavuş Hüseyin Cankaya, Piyade Sözleşmeli Er Celal Tekedereli için başsağlığı mesajı paylaştı. Kılıçdaroğlu'nun mesajı şöyle:

"Pençe-Kilit Operasyon bölgesinde teröristlerle çıkan çatışma sonucu şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralanan askerlerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun!"

YORUMLAR
500
Kılıçdaroğlu: İslam Otoriterliğe İzin Vermez Kılıçdaroğlu: İslam Otoriterliğe İzin Vermez Kılıçdaroğlu: İslam dünyasının temel problemlerinin tek çözümü adalettir Kılıçdaroğlu: İslam dünyasının temel problemlerinin tek çözümü adalettir GÜNDEM ÖZETİ / 27 Haziran 2022 GÜNDEM ÖZETİ / 27 Haziran 2022
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Kılıçdaroğlu, Pençe Kilit Operasyonu Şehitleri İçin Taziye Mesajı Yayınladı - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement