Kılıçdaroğlu: "Tüik'in Bu Yalanı, Emeklinin, Memurun Cebinden Çalmak Demektir" - Son Dakika

Kılıçdaroğlu: "Tüik'in Bu Yalanı, Emeklinin, Memurun Cebinden Çalmak Demektir"

04.07.2022 10:57
Kılıçdaroğlu: "Tüik'in Bu Yalanı, Emeklinin, Memurun Cebinden Çalmak Demektir"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “ENAG yıllık yüzde 176 enflasyon açıkladı, TÜİK yüzde 79. Pazar, market ortada. TÜİK’in bu yalanı, emeklinin, memurun cebinden çalmak demektir" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "ENAG yıllık yüzde 176 enflasyon açıkladı, TÜİK yüzde 79. Pazar, market ortada. TÜİK'in bu yalanı, emeklinin, memurun cebinden çalmak demektir" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı yıllık enflasyon oranını eleştirdi. Kılıçdaroğlu'nun sosyal medya paylaşımı şöyle:

"ENAG yıllık yüzde 176 enflasyon açıkladı, TÜİK yüzde 79. Pazar, market ortada. TÜİK'in bu yalanı, emeklinin, memurun cebinden çalmak demektir. Recep Tayyip Erdoğan için suç işlemeyi bırakın, sorumlusu siz olacaksınız!"

YORUMLAR
500
Kılıçdaroğlu: CHP, iktidara en yakın dönemdedir Kılıçdaroğlu: CHP, iktidara en yakın dönemdedir Kılıçdaroğlu: 'Sevgili Halkım, Bunların Saraydan Atanma Bakanı 'Biz Ötv'yi Artıracaktık, Kılıçdaroğlu Konuştu' Demiş. Kılıçdaroğlu: 'Sevgili Halkım, Bunların Saraydan Atanma Bakanı 'Biz Ötv'yi Artıracaktık, Kılıçdaroğlu Konuştu' Demiş. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: 'Uzun yıllardır iktidar olamayan bir Cumhuriyet Halk Partisi iktidara en yakın dönemdedir' CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: 'Uzun yıllardır iktidar olamayan bir Cumhuriyet Halk Partisi iktidara en yakın dönemdedir'
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Kılıçdaroğlu: 'Tüik'in Bu Yalanı, Emeklinin, Memurun Cebinden Çalmak Demektir' - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement