Kılıçdaroğlu Yarın Haniye ile Görüşecek - Son Dakika

Kılıçdaroğlu Yarın Haniye ile Görüşecek

02.01.2012 19:21
Kılıçdaroğlu Yarın Haniye ile Görüşecek, System.String[]

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Filistin Devlet Başkanı Mahmut Abbas'tan sonra Hamas'ın Gazze'deki lideri İsmail Haniye'yle görüşecek.

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, yarın saat 10 CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, Kılıçdaroğlu'nun Filistin davasına ve barış arayışlarına katkıda bulunmak için Filistin Devlet Başkanı Mahmut Abbas'tan sonra Hamas'ın Gazze'deki lideri İsmail Haniye'yle görüşeceğini belirtti.

Loğoğlu yaptığı yazılı açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun, Haniye ile yarın saat 10.30'da CHP Genel Merkezi'nde bir araya geleceğini belirtti. Görüşme talebinin Hamas tarafından geldiğine dikkat çeken Loğoğlu, şunları kaydetti:

"CHP, Filistin davasına öteden beri destek vermiş ve Filistin halkının daima yanında yer almıştır. İsrail'le barışın en önemli esaslarından biri Filistin halkının birleşmesi ve İsrail karşısında bütünlük ve dayanışma içinde hareket etmesidir. Hamas ile el Fetih arasında varıldığı ifade edilen son anlaşma bu bağlamda önemli ve anlamlı bir gelişmedir. Filistin davasına ve barış arayışlarına katkı vermek ve yardımcı olmak amacıyla Filistin Devlet Başkanı Mahmut Abbas'tan sonra Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu bu kez Hamas'ın Gazze'deki lideri İsmail Haniye'yle görüşecektir. Bu vesileyle Filistin konusundaki son gelişmeler ele alınacak ve CHP'nin Filistin halkıyla dayanışması vurgulanacaktır." - Ankara

Kılıçdaroğlu Yarın Haniye ile Görüşecek

- Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Kılıçdaroğlu Yarın Haniye ile Görüşecek - Son Dakika


Son Dakika

Enkaz altındaki küçük kızın kurtarılma anı kameralara yansıdı! Babasının sözleri herkesi duygulandırdı Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı İzmir Tabip Odası Genel Sekreteri'nin eşi ve 2 çocuğu, depremde enkaz altında kalarak yaşamını yitirdi Son Dakika: Trabzonspor, evinde Kasımpaşa'ya 4-3 mağlup oldu Pakdemirli'nin enkaz altında konuştuğu Buse ile ilgili güzel haberi Bakan Gül verdi: Şu anda kızımız çıkartılıyor Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 12'ye, yaralı sayısı 607'ye yükseldi