Kilis 7 Aralık Üniversitesi'nde Aday Memur Eğitimi - Son Dakika

Kilis 7 Aralık Üniversitesi'nde Aday Memur Eğitimi

18.01.2012 16:40
Kilis 7 Aralık Üniversitesi'nde Aday Memur Eğitimi, System.String[]

Kilis 7 Aralık Üniversitesi'ne yeni atanan 52 memur için "aday memur eğitimi" düzenlendi.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi'ne yeni atanan 52 memur için "aday memur eğitimi" düzenlendi.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, aday memurların görevlerine en kısa zamanda uyumlarının sağlaması, üniversitenin kuruluş ve görevlerinin tanıtılması, resmi yazışma kurallarının öğretilmesi, özlük hakları ile devlet memurlarının bilmesi gereken diğer konularda bilgi verilmesi amaçlanan eğitim 2 ay sürecek.

Sosyal Kültürel Merkezde hafta içi her gün alanında uzman akademisyenler ve görevlendirilen eğiticiler tarafından verilecek olan temel ve hazırlayıcı eğitim sonunda memurlara yazılı sınav yapılacak.

- KİLİS

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kilis 7 Aralık Üniversitesi'nde Aday Memur Eğitimi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli olan Khabib Nurmagomedov'a ünlü sporculardan tebrik mesajı yağdı Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz Genç kız, iğnenin yan etkilerini söyleyen doktora saldırdı İzmir'de koronavirüs vaka sayısı son 10 günde ikiye katlandı Sinan Engin'den çarpıcı iddia: Bu açıklamalara göre yönetimin Terim'i göndermesi lazım Daha büyük bir acı yok! Otomobilin arkasında duran oğlunu fark etmeyerek 25 metre sürükledi Erzurum-G.Saray maçı sonrası, Erman Toroğlu hakem Arda Kardeşler'e patladı: Midem bulanıyor TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı