Son Dakika Haberleri: Kilis Belediyeden Askerlere Baklava

Kilis Belediyeden Askerlere Baklava

6 gün önce

Belediyeden askerlere baklavaKilis Belediyesi tarafından Suriye'nin Afrin kentinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlere baklava ikram edildi.

Belediyeden askerlere baklava

Kilis Belediyesi tarafından Suriye'nin Afrin kentinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlere baklava ikram edildi.

Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara14 Şubat sevgililer gününde eş ve sevdiklerinden uzakta vatan için görev yapan askerleri unutmadıklarını söyledi. Harekata katılan askerleri bu özel günde unutmayarak, sevgilerini göstermek için 500 kilo baklavayı Mehmetçiklere gönderdiklerini anlatan Hasan Kara, Birilerinin sevgilisi, birilerinin kardeşi, birilerinin eşi bizim güvenliğimizi sağlamak için kendi varlığımız kendi sınırlarımızdaki terör örgütlerini temizlemek için Zeytin Dalı Harekatı çerçevesinde çarpışıyor. Biz de 14 Şubat Sevgililer Günü'nü kutlamak yerine 500 kilo tatlıyı Mehmetçiklere gönderiyoruz. Ağızları tatlansın, güç kuvvet olsun dedi.Türk SİHA'ları Esad Güçlerini Canlı Yayında Böyle Vurdu Skandal Görüntüler! Terör Örgütü YPG'den Esad Güçlerine Dostane Karşılama

Türkiye Vurdu, Esad Güçleri Çekildi Afrin'de Hareketli Gün! Esad Güçleri Kente Girdi, Türk Topçusu Bomba Yağdırdı