Kilis Elbeyli'de, 'Okuma' Etkinliği - Son Dakika

Kilis Elbeyli'de, 'Okuma' Etkinliği

05.04.2019 15:34

Elbeyli'de, 'okuma' etkinliğiKİLİS'in Elbeyli İlçesinde '7'den 70'e Elbeyli Okuyor' projesi kapmasında etkinlik düzenlendi.

Elbeyli'de, 'okuma' etkinliği

KİLİS'in Elbeyli İlçesinde '7'den 70'e Elbeyli Okuyor' projesi kapmasında etkinlik düzenlendi.

Elbeyli Kaymakamı Kadir Duman tarafından başlatılan proje kapmasında Elbeyli Çok Programlı Anadolu Lisesinde etkinlik düzenlendi. Etkinlik kapsamında; Elbeyli Kaymakamı Kadir Duman, Elbeyli Belediye Başkanı Süleyman Şimşek. İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt ile protokol üyeleri, öğrenciler, öğretmenler, veliler ve vatandaşlar aynı anda kitap okudu.

Elbeyli Kaymakamı Kadir Duman, herkesin okuması ve eğitimin yaygınlaştırılması amacıyla projeyi başlattıklarını belirterek, "Proje ile Elbeyli ilçemizde tüm sınıflarımızda okuma saatleri düzenliyoruz. Tüm esnaflarımıza okuma etkinlikleri düzenleyeceğiz. Kahvehanelerde okuma etkinlikleri düzenleyeceğiz. Onlara kitapçıkları alacağız. Kitapları alacağız. Önemli olan çocuklarımızın okuması için aile bireylerinin onlara rol model olan annenin, babanın, ağabeylerinin ablalarının ve öğretmenin okumasıdır. Bu yüzden projemize sadece çocuklarımızı katmak 7'den 70'e diyerek tüm aile bireylerini kattıkö dedi.

Kilis Elbeyli'de, 'Okuma' Etkinliği
Kilis Elbeyli'de, 'Okuma' Etkinliği
Kilis Elbeyli'de, 'Okuma' Etkinliği

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kilis Elbeyli'de, 'Okuma' Etkinliği - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: KKTC'de 5 büyüklüğünde deprem Son Dakika: Ukrayna'da huzur evinde yangın: 15 ölü, 5 yaralı Irak uyruklu adam 2 kadını cinsel organını göstererek taciz etti Avrupa Merkez Bankası, faiz ve Pandemi Acil Varlık Alım Programı'nda değişikliğe gitmedi Hollanda Kralı, 6 kişiyi öldürüp müebbet hapis cezası alan Cevdet Yılmaz'ı affetti Otomobilin far bölümlerine ve yakıt deposuna gizlenmiş 4 kuzu ele geçirildi Başkent'te pitbull dehşeti! Anneannesinin kucağındaki küçük kızı zıplayıp yakaladı Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu