Kilis'te öğrencilerden Barış Pınarı Harekatı anısına fidan - Son Dakika

Kilis'te öğrencilerden Barış Pınarı Harekatı anısına fidan

15.11.2019 12:54
Kilis'te öğrencilerden Barış Pınarı Harekatı anısına fidan, System.String[]

Kilis'te Emine ve Mahmut Kudeyt İlkokulu öğrencileri "Bir destandır Mehmedim" projesi kapsamında, Barış Pınarı Harekatı ansına fidan dikti.

Kilis'te Emine ve Mahmut Kudeyt İlkokulu öğrencileri "Bir destandır Mehmedim" projesi kapsamında, Barış Pınarı Harekatı ansına fidan dikti.

Barış Pınarı Harekatında görev alan askerlere destek olmak adına hayata geçirilen proje kapsamında İl Jandarma Alay Komutanlığına gelen öğrenciler, ilk olarak Kilis İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Başaklıgil'i ziyaret etti.

Öğrencilerin Barış Pınarı Harekatında görev yapan askerler için yazdıkları mektupları teslim alan Albay Başaklıgil, çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Albay Başaklıgil, burada yaptığı konuşmada, öğrencileri misafir etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu tür etkinliklerin geleceğin teminatı olan çocuklara, insanlık sevgisi, merhamet, dayanışma, birlik, beraberlik, vatan ve bayrak sevgisi gibi önemli değerleri kazandırdığını söyledi.

Etkinlikte, komutanlık bahçesine Barış Pınarı Harekatı anısına fidan diken öğrencilere daha sonra özel eğitimli köpek timleri ile jandarma ekiplerinin kullandığı ekipmanlar tanıtıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kilis'te öğrencilerden Barış Pınarı Harekatı anısına fidan - Son Dakika


Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici