Son Dakika Haberleri: Kilo aldığı için kendisini poğaçaya benzeten Hanife, kilo vermeden fotoğraf paylaşmayacak

Kilo aldığı için kendisini poğaçaya benzeten Hanife, kilo vermeden fotoğraf paylaşmayacak

2 ay önce

Ünlü gelin adayı Hanife Gürdal, aldığı kilolardan dolayı bir süre fotoğraf paylaşmayacağını söyledi. Kendisine poğaça benzetmesi yapan Gürdal, takipçilerinin diline düşmekten kurtulamadı.

Katıldığı evlilik programlarıyla yıldızı parladıktan sonra başörtüsü açmasıyla gündeme gelen Hanife Gürdal, son günlerde magazin gündeminin en çok konuşulan ismi haline geldi. Gürdal, son günlerde aldığı kilolarla dikkat çekti. Takipçilerinin uyarısına bir süre kulak tıkayan Hanife, sonunda kilo aldığını kabul ederek, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

"KİLOLUSUN" DİYE ELEŞTİRİLİYORDU

Katıldığı evlilik programında tesetürlü olan ve geçtiğimiz günlerde başörtüsünü çıkarmasıyla tepki çeken fenomen gelin adayı, bir eleştiriyi de kilolarından aldı.

"KİLO VERENE KADAR SON FOTOĞRAFIM"

Instagram hesabından "4 kilo alınca poğaça gibi olduğum için fotoğraf çekilmeyi sevmiyor oldum. Kilo verene kadar son fotoğrafım bu" diyerek bir süre fotoğraf paylaşmayacağını açıkladı. Paylaşımın altındaki bu notu gören takipçileri, Hanife'ye ilginç yorumlarla tepki gösterdi.

Kilo aldığı için kendisini poğaçaya benzeten Hanife, kilo vermeden fotoğraf paylaşmayacak
Haber Yayın Tarihi: 14.10.2019 10:27 

YORUMLAR


Elon Musk, yeni oyuncağı Cybertruck ile sokaklarda görüntülendi
Genç polis, "Vuramazsın, sıkamazsın" diyen eşi tarafından öldürüldü Şırnak'taki patlamada kadın bomba imha uzmanı Astsubay Esma Çevik ve Uzman Çavuş Kemal Sayar şehit düştü