Son Dakika Haberleri: Kim Kardashian'ın Hırsızı Şoförü Çıktı

Kim Kardashian'ın Hırsızı Şoförü Çıktı

10 ay önce

Paris'te saldırıya uğrayan Kim Kardashian'ı kenti gezdirmesi için tuttuğu şoförün soyduğu ortaya çıktı.

ABD'li televizyon yıldızı  Kim Kardashian'ın 3 ay önceki  Paris soygunuyla alakalı yakalanan 17 kişiden birinin Kardashian tarafından tutulan şoför olduğu ortaya çıktı.

11 MİLYON DOLAR DEĞERİNDE MÜCEVHER ÇALDILAR

Kim Kardashian geçen sene  Paris  Moda Haftası sebebiyle gittiği  Fransa'nın başkentinde 3 Ekim gününün ilk saatlerinde kaldığı lüks dairede uyuduğu sırada beş silahlı soyguncunun saldırısına uğramıştı. Soygunda hırsızlar ünlü oyuncuya ait içinde yaklaşık 11 milyon dolar değerinde mücevherlerin bulunduğu kutuyu ayrıca bir miktarda nakit parayı çalmıştı. Soygun sırasında üzerine silah doğrultulan Kardashian, hırsızlar tarafından bağlanarak banyoya kilitlenmişti.  Kar maskesi ve polis kıyafeti giyen soyguncular daha sonra mücevherlerle birlikte kayıplara karışmıştı.


LİMUZİN ŞOFÖRÜ, KARDASHİAN'IN HAREKETLERİNİ BİLDİRİYORMUŞ

Fransız polisi soruşturmayı derinleştirerek soygunla ilişkisi bulunduğunu düşündükleri Michael Madar ve Gary Madar isimli iki kardeşi tutukladı. Her iki kardeşin de UNIC Limuzin firmasında çalıştığı belirlendi. Kardashian ailesinin  Paris ziyaretlerinde sıklıkla adı geçen limuzin firmasının hizmetinden yararlandığı, 27 yaşındaki Gary Madar'ın,  Kim Kardashian'ın şoförü olarak görev yaptığı açıklandı.  Polis müfettişlerince sorgulanan iki kardeşin, soygunculara ünlü oyuncunun tam olarak nerelerde bulunacağını bildirdiği, soygunun nerede ve nasıl yapılabileceği yönlendirmesinde bulunduğu belirtildi. Soygunla alakalı olarak toplam 17 kişinin şu ana kadar gözaltına alındığı açıklandı. Zanlıların yaşlarının 27 ile 72 arasında değiştiği, şüphelilerden üçünün de kadın olduğu bilgisi aktarıldı.


ZANLILARDAN BİRİNİN KİMLİĞİNİ BANTTAKİ DNA'SI ELE VERDİ

Fransız polisi soygunu gerçekleştiren ekibin elebaşı olarak Pierre B. adlı 72 yaşındaki adamı gösterirken, silahlı soygunu gerçekleştiren beş kişiden birinin kimliğini bizzat  Kim Kardashian'ın teyit ettiğini belirtti.  Polis ayrıca hırsızlardan birinin kimliğinin, soyguncuların ünlü oyuncuyu bağlamakta kullandığı bir 'bant' parçasında kalan DNA'sından tespit edildiğini açıkladı.


"BENİ SIRTIMDAN VURACAKLARDI"

Kim Kardashian, E Online'da yayınlanan 'The Keeping  Up with the Kardashians' şovunun 13. sezon tanıtımında, kardeşleri Khloe ve  Kourtney Kardashian'a  Paris soygununda yaşadıklarını anlattı. Kim, iki kız kardeşinin karşısında gözyaşları içinde "Onlar (soyguncular) beni sırtımdan vuracaktı. Hiçbir çıkış yoktu. O anları düşündükçe sinirlerim bozuluyor." sözlerini sarf etti.Cadde Ortasında Tecavüze Uğrayan Kadına Yardım Etmek Yerine, Cep Telefonuyla Görüntü Çektiler Melih Gökçek'in Yerine Kim Gelecek Sorusuna Abdülkadir Selvi Cevap Verdi
ABD ile Bağdat Arasındaki Kriz Büyüyor! İbadi, Tillerson'un Gönderin Dediği Milislere Sahip Çıktı