Son Dakika Haberleri: Kim Kardashian, Yeni Ürünlerinin Tanıtımı İçin Yine Soyundu!

Kim Kardashian, Yeni Ürünlerinin Tanıtımı İçin Yine Soyundu!

24 gün önce

KKW Beauty'nin kurucusu Kim Kardashian, yeni ürünlerinin tanıtımı için objektiflerin karşısına geçti. Soyunarak ürünlerini tanıtan Kardashian'a, sosyal medya kullanıcıları tepki gösterdi.

KKW Beauty'nin kurucusu Kim Kardashian her çıkardığı ürünle adından söz ettirmeyi başarıyor. Yeni far paletlerini erkek modellerle tanıtan Kardashian, eski ürünlerinde olduğu gibi yeni ürünlerinin tanıtımını yapmak için soyunarak objektiflerin karşısına geçti.

ÜRÜNLERİNİ ÇIPLAK TANITTI

Kendi kozmetik markası KKW Beauty'nin tanıtımlarını 119 milyonluk Instagram hesabından yapan Kim Kardashian, yeni far paletlerinin tanıtımı için çırılçıplak objektiflerin karşısına geçti. Gümüş renkte yeni far paletleri için, 1960'lı yıllardan esinlendiğini söyleyen Kardashian'ın yeni koleksiyonu satışa çıktı. Kendisini takip eden sosyal medya kullanıcılarının asıl gündem maddesi ise tanıtımların erkek mankenlerle ve çıplak yapılmasıydı.

"ARTIK YETER"

Kendi ürünlerinin tanıtımı için çıplak erkeklerle objektiflerin karşısına geçen Kardashian, tepki gördü. Kardashian'ın bir takipçisi paylaşıma, "Artık yeter her ürün çıkarttığında soyunarak ürünlerini sarışını arttırmayı deniyor." yorumunu yaptı.


YORUMLAR


Tefeciden Çirkin İntikam! Borcunu Ödemeyen Adamın Kızına, Çıplak Fotoğraflarla Kabusu Yaşattılar "11 Kasım'da Kıyamet Kopacak" Deyip İstifa Eden Öğretmenden Yeni Kehanet!

Sanayi ve Teknoloji Bakanı'ndan TÜBİTAK Açıklaması: FETÖ İle İrtibatlı Bin 289 Kişinin İşine Son Verildi