Son Dakika Haberleri: Kim Milyoner Olmak İster'de Olay Olan "Çin Seddi" Sorusuna, Murat Yıldırım Yorum Yaptı: Ben de Çok Şaşırdım

Kim Milyoner Olmak İster'de Olay Olan "Çin Seddi" Sorusuna, Murat Yıldırım Yorum Yaptı: Ben de Çok Şaşırdım

6 ay önce

ATV'nin fenomen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'in "Çin Seddi" sorusuyla gündem olan yarışmacısı hakkında sunucu Murat Yıldırım'dan ilk yorum geldi. Yıldırım, "Bu duruma ben de çok şaşırdım" dedi.

Kim Milyoner Olmak İster'de "Çin Seddi" sorusuna iki joker hakkını kullanan yarışmacı, sosyal medyada gündem olmuştu. Gündemde çok konuşulan olaya yarışmanın sunucusu Murat Yıldırım'dan açıklama geldi. Yıldırım, "Orada öküz altında buzağı aramak isterken, öyle bir yanıt geldi. Ben de bu duruma çok şaşırdım" açıklamasını yaptı.

YARIŞMACI KURGU SÖYLENTİLERİNE CEVAP VERMİŞTİ

Yarışma sonrası twitterda çok konuşulanlar listesine giren olayın reklam olduğu da çıkan haberler arasındaydı. Yarışmacı Su Ayhan sosyal medya üzerinden olayın kurgu olduğu iddialarına cevap vermişti. Ayhan "Bana yarışmada üç tane joker hakkı tanınıyor. Ve ben bunu babamın jokeriymiş gibi istediğim gibi kullanırım. Bu sizi ilgilendirmez." diye açıklamıştı.


YORUMLAR


Konkordato Talebi Reddedilen Pamukkale, Resmen İflas Etti Bülent Arınç'tan "Gül, Parti Kurarsa Katılır mısınız?" Sorusuna Yanıt

Oyuncu Erkan Can'ın Ağabeyi Evinde Ölü Bulundu