Son Dakika Haberleri: Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Unutma Beni Dizisinin Oyuncusu Berivan Edebali, Hayat Hikayesiyle Duygulandırdı

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Unutma Beni Dizisinin Oyuncusu Berivan Edebali, Hayat Hikayesiyle Duygulandırdı

3 ay önce

Ekranların en çok kazandıran yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'e oyuncu Berivan Edebali hayat hikayesiyle yarışmaya damga vurdu.

ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Murat Yıldırım'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster, son bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitledi.

HAYAT HİKAYESİYLE HÜZÜNLENDİRDİ

Unutma Beni dizisinin başrol oyuncusu Berivan Edebali, Kim Milyoner Olmak İster'in dün akşamki bölümüne katıldı. Oyuncu, kendini tanıtırken ablası ile olan anısını paylaştı. Başarılı oyuncu,Haziran ayında kanserden kaybettiği ablasının kızının bakımını üstlendiğini anlattı. Edebali, stüdyodakileri ve izleyenleri hikayesiyle hüzünlendirdi.

5'İNCİ SORUDA YARIŞMAYA VEDA ETTİ

1702 bölümle en uzun dizilerinden biri olan Unutma Beni'de 8 yıl başrol oynayan güzel oyuncu Berivan Edebali, bilgi yarışmalarına olan ilgisinden dolayı şansını denemek istediğini söyledi. Ancak, başarılı oyuncu 5'inci soruda elenerek yarışmaya veda etti.


YORUMLAR


Komşuları Tarafından Şikayet Edilen Zanlı, Evine Gelen Polis Memurunu Bıçakladı Oyuncu Melisa Aslı Pamuk'un Adnan Oktar'ın Programına Konuk Olduğu Video Sosyal Medyayı Salladı Türkiye'nin Gündemine Oturan Taksici Hakkında Karar Verildi