Son Dakika Haberleri: Kimse Yok mu Derneği Samsun Şubesi Başkanlığı'na Mustafa Baş Getirildi

Kimse Yok mu Derneği Samsun Şubesi Başkanlığı'na Mustafa Baş Getirildi

8 yıl önce

Kimse Yok mu Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Samsun Şube Başkanı Ayhan Özköroğlu, yapılan genel kurulda görevi Mustafa Baş'a devretti.

Kimse Yok mu Derneği Samsun Şubesi Başkanlığı'na Mustafa Baş Getirildi, System.String[]

Kimse Yok mu Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Samsun Şube Başkanı Ayhan Özköroğlu, yapılan genel kurulda görevi Mustafa Baş'a devretti.


Özköroğlu, iki yıldır Kimse Yok mu Derneği 'nde Şube Başkanı, Baş ise Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapıyordu.


Genel kurulda görevini devreden Ayhan Özköroğlu, "2 yıldır büyük bir onurla yüklendiğim sorumluluğumu 20 yıllık can dostuma devretmekten mutluluk duyuyorum. Kendisinin bu görevi başarıyla yürüteceğinden ve başarılı çalışmalara imza atacağından şüphem yok. Görevi süresince gösterdikleri üstün gayret için tüm gönüllülere ve şube yöneticilerine de çok teşekkür ediyorum." dedi.


Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Baş ise ihtiyaç sahiplerine yardım götüren, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Üstün Hizmet Ödülü'ne sahip olan derneğin önümüzdeki süreçte daha yüksek hedeflere ulaşması için gereken emek ve gayreti göstereceklerini söyledi.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 11:20 Kaynak: CHALise öğrencisi iPhone'un açığını buldu! Apple 100 TL ödül verdi
Yolcu otobüsünde iğrenç olay! Muavin, arka koltuğa geçirdiği kadını taciz etti Uyuşturucu operasyonunda yakalanan genç kız: Pişman değilim