Kimse Yok mu Derneği Samsun Şubesi Başkanlığı'na Mustafa Baş Getirildi - Son Dakika

Kimse Yok mu Derneği Samsun Şubesi Başkanlığı'na Mustafa Baş Getirildi

02.01.2012 11:20
Kimse Yok mu Derneği Samsun Şubesi Başkanlığı'na Mustafa Baş Getirildi, System.String[]

Kimse Yok mu Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Samsun Şube Başkanı Ayhan Özköroğlu, yapılan genel kurulda görevi Mustafa Baş'a devretti.

Kimse Yok mu Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Samsun Şube Başkanı Ayhan Özköroğlu, yapılan genel kurulda görevi Mustafa Baş'a devretti.

Özköroğlu, iki yıldır Kimse Yok mu Derneği 'nde Şube Başkanı, Baş ise Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapıyordu.

Genel kurulda görevini devreden Ayhan Özköroğlu, "2 yıldır büyük bir onurla yüklendiğim sorumluluğumu 20 yıllık can dostuma devretmekten mutluluk duyuyorum. Kendisinin bu görevi başarıyla yürüteceğinden ve başarılı çalışmalara imza atacağından şüphem yok. Görevi süresince gösterdikleri üstün gayret için tüm gönüllülere ve şube yöneticilerine de çok teşekkür ediyorum." dedi.

Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Baş ise ihtiyaç sahiplerine yardım götüren, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Üstün Hizmet Ödülü'ne sahip olan derneğin önümüzdeki süreçte daha yüksek hedeflere ulaşması için gereken emek ve gayreti göstereceklerini söyledi.

Kimse Yok mu Derneği Samsun Şubesi Başkanlığı'na Mustafa Baş Getirildi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Kimse Yok mu Derneği Samsun Şubesi Başkanlığı'na Mustafa Baş Getirildi - Son Dakika


Son Dakika

Provokatörler rahat durmuyor! Fransa'da "Allah'u Ekber" diyerek polise saldıran kişi aşırı sağcı çıktı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü ABD'li ilaç devi Moderna, geliştirdiği koronavirüs aşısını piyasaya sürmeye hazırlanıyor Meteoroloji 10 ilimizi sarı kod ile uyardı! Kuvvetli sağanak yağış etkili olacak Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Seçimlere günler kala ABD, kıtalararası balistik füze testi yaptı "Ronaldo'yu asla geri çevirmem" sözüyle gündem olan G.Saray'ın eski yengesi isyan etti: Elinizi vicdanınıza koyun İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı