Kimsenin beklemediği sürpriz! - Son Dakika

Kimsenin beklemediği sürpriz!

06.09.2012 22:00
Kimsenin beklemediği sürpriz!, System.String[]

Microsoft, daha önce beceremediğini bir kez daha mı deneyecek? Duruma bakılırsa evet!

Microsoft, Surface tablet ile kendi PC'lerini üretmeye ilk adımını atmış bulunuyor. Yeni ortaya çıkan bir ekran görüntüsü ise şirketin kendi telefonu üzerinde çalıştığını gösteriyor olabilir.

WParea.de web sitesinin iddiasına göre Windows Phone hız testi yazılımı WP Bench, "Microsoft Surface Phone" adlı bir telefonunun hız testinde kullanıldığını algılamış. Yazılımın 8.0.9754.0 numaralı sürümü, Windows Phone 8'in daha önce ortaya çıkan sürümleriyle eşleşiyor. Ancak bir cihazının ID'sini taklit etmenin teknik olarak mümkün olduğunu hatırlatmak gerekiyor.

Bu, Microsoft'un Surface'le tablet piyasasına adım attığı gibi, akıllı telefonlara da el atması anlamına gelebilir. Yani Microsoft, HTC, Samsung ve Nokia gibi OEM'leri atlayarak, direkt olarak kendi markasını taşıyan bir telefon üretmek üzere çalışıyor olabilir. İlk bakışta inandırıcı gelmese de, Surface ile kendi tabletlerini üreten Microsoft'un böyle bir çalışma içinde olması muhtemel.

Microsoft, Haziran ayında bir telefon ürettiğini yalanlamıştı. Bununla birlikte Microsoft'un yeni bir logo üzerinde çalışığını yalanladığını, ancak ardından yepyeni bir logoyla karşımıza çıktığını unutmamak gerekiyor.

Kimsenin beklemediği sürpriz!
Kimsenin beklemediği sürpriz!

- Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Kimsenin beklemediği sürpriz! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti KKTC seçimleri üzerinden polemik yaşayan Adil Gür ve Kemal Öztürk canlı yayında fena kapıştı "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret