Kınalı Kekliğini Ağzıyla Besliyor - Son Dakika

Kınalı Kekliğini Ağzıyla Besliyor

19.10.2013 11:42
Kınalı Kekliğini Ağzıyla Besliyor, System.String[]

Ezine'de, motosiklet ve motorlu testere tamirciliği yapan Mehmet Koç, kınalı kekliğini gittiği her yere götürüyor Koç: "Günün her anı omuzumda ve başımın üzerinde gezinen kekliğimin en büyük ...

SABAHATTİN SALLAMA - Ezine ilçesinde yaşayan motosiklet ve motorlu testere tamircisi Mehmet Koç, zamanının büyük bölümünü geçirdiği kınalı kekliğini ağzıyla besliyor.

Koç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, eski bir buzdolabından geliştirdiği kuluçka makinesini kullanarak iki keklik yavrusu elde ettiğini söyledi. Bunlardan birini, evinde, iş yerinde yanından hiç ayırmadığını, gittiği her yere götürdüğünü belirten Koç, tamir ettiği motosikletlerin deneme sürüşlerini bile onunla yaptığını anlattı.

Alışveriş için bakkala ve manava da kekliğiyle gittiğini dile getiren Koç, şöyle konuştu:

"Günlerimin büyük bölümünü geçirdiğim kekliğimi ağzımla besliyor, ona su içiriyorum. Günün her anı omuzumda ve başımın üzerinde gezinen kekliğimin en büyük zevki, ağzımdan su içip beslenmek. Omuzumda olduğu sürece ne motor sesinden ne de çevremizdeki diğer insanlardan rahatsız oluyor. Atölyem ile sokakta karşılaştığım birçok kişi, kekliği gördüğünde şaşırıyor. Kimisi keklikle fotoğraf çektirmek, ona dokunmak istiyor."

Koç, kekliğinin tek korkusunun, kedi ve köpekler olduğunu sözlerine ekledi. - Çanakkale

Kınalı Kekliğini Ağzıyla Besliyor
Kınalı Kekliğini Ağzıyla Besliyor

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kınalı Kekliğini Ağzıyla Besliyor - Son Dakika


Son Dakika

İsrail Gazze'ye yeni saldırı düzenledi, Hamas Tel Aviv'e 130 roket attı: 1 ölü, 5 yaralı İsrail Gazze'ye yeni saldırı düzenledi, Hamas Tel Aviv'e 130 roket attı: 1 ölü, 5 yaralı Son Dakika: Liselerde, 2020-2021 eğitim ve öğretim yılının ikinci dönemine ilişkin her dersten tek sınav yapılacak Son Dakika: Liselerde, 2020-2021 eğitim ve öğretim yılının ikinci dönemine ilişkin her dersten tek sınav yapılacak Şampiyonlar Ligi finali Türkiye'den alınıp Portekiz'e verildi Şampiyonlar Ligi finali Türkiye'den alınıp Portekiz'e verildi Son Dakika: Türkiye'de 11 Mayıs günü koronavirüs nedeniyle 278 kişi vefat etti, 14 bin 497 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 11 Mayıs günü koronavirüs nedeniyle 278 kişi vefat etti, 14 bin 497 yeni vaka tespit edildi Kadıköy'de kabus gibi gece! Fenerbahçe, sahasında Sivasspor'a 2-1 mağlup oldu Kadıköy'de kabus gibi gece! Fenerbahçe, sahasında Sivasspor'a 2-1 mağlup oldu İsrail saldırılarının gölgesinde ABD Başkanı Biden ile Filistin Devlet Başkanı Abbas arasında ilk temas İsrail saldırılarının gölgesinde ABD Başkanı Biden ile Filistin Devlet Başkanı Abbas arasında ilk temas Hindistan'ın Ganj Nehri kıyısına 71 cansız beden vurdu Hindistan'ın Ganj Nehri kıyısına 71 cansız beden vurdu Görenleri şaşkına çevirdi: Babasının kimlik bilgileriyle kurulan 3 şirketten 14 milyonluk borç kaldı! Görenleri şaşkına çevirdi: Babasının kimlik bilgileriyle kurulan 3 şirketten 14 milyonluk borç kaldı!
Advertisement