Kıraç ve Yeni Türkü Sanat Performance'ta Buluşuyor - Son Dakika

Kıraç ve Yeni Türkü Sanat Performance'ta Buluşuyor

17.10.2018 12:12
Kıraç ve Yeni Türkü Sanat Performance'ta Buluşuyor, System.String[]

İstanbul'un en sevilen etkinlik mekanı "Sanat Performance" en sevilen isimleri müzikseverler ile buluşturmaya devam ediyor.

"Sanat Performance" konsept partileri, DJ performansları ve birbirinden başarılı sanatçıların konserleri ile müzikseverlere sınırsız eğlence yaşatmaya devam ediyor.

Yıllara meydan okuyan şarkılarıyla gönüllerde taht kuran Grup Yeni Türkü, 19 Ekim Cuma günü 22.00'da 'Sanat Performance' ta özel repertuarı ile sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak.

Türk rock müziğinin güçlü sesi Kıraç, 20 Ekim Cumartesi günü 22.00'da 'Sanat Performance' sahnesi'nde sevilen şarkılarını seslendirecek.

Kıraç ve Yeni Türkü Sanat Performance'ta Buluşuyor

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kıraç ve Yeni Türkü Sanat Performance'ta Buluşuyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş, forvet transferinde rotayı Almanya'ya çevirdi Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu Kısıtlamada yanındaki çiğköfteciden içeriye müşteri alan berberin oyunu operasyonla son buldu Erdoğan Manisa'daki enerji santrallerinin açılışını gerçekleştirdi: Yerli kaynaklarımıza dayalı enerji sistemi kuracağız Devlet Bahçeli: Cumhurbaşkanımız müsaade ederse Şuşa'da ilkokul yaptıracağız İki adamla aynı anda sözlenip, 60 bin TL dolandırdı: Ciddi düşünüyordum, evlenecektim Gelin ve damadın 'Gerdek partisi' sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti Hastanede rüşvet skandalı! Hizmetli memurdan tutanağın iptali için 10 bin TL istendi