Kırgız Heyetinden Çomü'ye Ziyaret - Son Dakika

Kırgız Heyetinden Çomü'ye Ziyaret

08.09.2012 10:49
Kırgız Heyetinden Çomü'ye Ziyaret, System.String[]

Kırgızistan'ın Batken Devlet Üniversitesi heyeti, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'ni ziyaret etti.

Kırgızistan'ın Batken Devlet Üniversitesi heyeti, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'ni ziyaret etti.

Kırgızistan'ın Batken Devlet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Maturaimov Giazidin ile üniversitenin yöneticileri Prof. Dr. Zulpuev Abdivap, Prof. Dr. Taiirov Mitalip, Prof. Dr. Mashrabov Abdimalik, Prof. Dr. Musurmanova Gulmira Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sedat Laçiner'i makamında ziyaret etti. Ziyarette Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şükriye Aras Hisar ile Uluslararası İşbirliği Anlaşmaları Koordinatörü Uzman Banu Tekin de yer aldı. İkili işbirlikleri hakkında görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Rektör Laçiner, ÇOMÜ hakkında bilgiler vererek, "Kendilerini burada gördüğümüz için çok mutluyuz" dedi.

Batken Devlet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Maturaimov Giazidin de ÇOMÜ ile ortak çalışmalar yapmaktan çok mutlu olacaklarını kaydetti.

Ziyarette üniversite yetkilileri birbirlerine karşılıklı olarak çeşitli hediyeler verdiler. - ÇANAKKALE

Kırgız Heyetinden Çomü'ye Ziyaret
Kırgız Heyetinden Çomü'ye Ziyaret

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kırgız Heyetinden Çomü'ye Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli olan Khabib Nurmagomedov'a ünlü sporculardan tebrik mesajı yağdı Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz Genç kız, iğnenin yan etkilerini söyleyen doktora saldırdı Karantinada olması gereken kişilerin başkalarının HES koduyla İBB tesislerinde futbol oynadığı ortaya çıktı Ermenistan ordusu tükeniyor! Bu kez de 15 yaşın altındaki çocukları cepheye sürmeye başladılar Başkan Böcek, 58'inci yaşına yoğun bakımda girdi Erzurum-G.Saray maçı sonrası, Erman Toroğlu hakem Arda Kardeşler'e patladı: Midem bulanıyor TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı