Kırıkhan Belediye Başkanı Sakman AK Parti'ye Geçti - Son Dakika

Kırıkhan Belediye Başkanı Sakman AK Parti'ye Geçti

17.02.2012 17:20
Kırıkhan Belediye Başkanı Sakman AK Parti'ye Geçti, System.String[]

MHP'den 19 Ocak tarihinde istifa eden Kırıkhan Belediye Başkanı Murat Sakman, 11 belediye meclis üyesiyle birlikte AK Parti'ye geçti.

MHP'den 19 Ocak tarihinde istifa eden Kırıkhan Belediye Başkanı Murat Sakman, 11 belediye meclis üyesiyle birlikte AK Parti'ye geçti.

AK Parti İlçe Başkan Vekili Ahmet Temizkan, parti binasında düzenlenen törende yaptığı konuşmada, Belediye Başkanı Sakman ve meclis üyelerinin partilerine katılmasından büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Partiye katılımla birlikte daha güçlü hale geldiklerini ifade eden Temizkan, bundan sonra hep birlikte daha başarılı çalışmalar yapacaklarını kaydetti.

Belediye Başkanı Murat Sakman ise, yaklaşık 3 yıldan bu yana MHP bayrağı altında ilçeye hizmet ettiğini ve partiden 19 Ocak 2012 tarihinde istifa ettiğini hatırlattı.

Bundan sonra meclis üyesi arkadaşlarıyla birlikte AK Parti'ye katıldığını ifade eden Sakman, bundan sonra iktidar partisinin gücünü arkalarına alarak Kırıkhan'a daha güzel hizmetler yapacaklarını kaydetti.

Konuşmaların ardından Mustafa Perktaş, İbrahim Savaşır, İbrahim Keser, Hamit Gökçe, Necati Doğan, Musa Tatar, Vedat Ateş, Cemal Özdil, Adil Kızan, Taşdemir Şenli ve Ali Deveci AK Parti üyelik formunu doldurarak imzalarını attılar.

- HATAY

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kırıkhan Belediye Başkanı Sakman AK Parti'ye Geçti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İzmir'den güzel haberler art arda geldi! Depremden 16 saat sonra enkazdan yaralı olarak çıkartıldı Söke'de deprem sırasında taş ocağından kopan kaya parçaları korkuttu Son Dakika: İzmir'de kurtarma çalışmalarının simge ismi Buse, 9.5 saat sonra enkazdan kurtarıldı İzmir'deki depremde enkaz altında kalan 28 yaşındaki futbolcu kurtarıldı Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı Deprem sonrası aşağılayıcı paylaşımlarda bulunan 16 kullanıcı tespit edildi, 3 kişi gözaltında Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 24'e, yaralı sayısı 804'e yükseldi İzmir'de faaliyet gösteren bir otelin işletmecisinden örnek davranış: Depremzedeleri ücretsiz ağırlayacak