Son dakika haber | Kırıkkale'de 11 öğrenci, döner yedikten sonra hastanelik oldu - Son Dakika

Son dakika haber | Kırıkkale'de 11 öğrenci, döner yedikten sonra hastanelik oldu

02.12.2021 16:26
Son dakika haber | Kırıkkale'de 11 öğrenci, döner yedikten sonra hastanelik oldu

Gelen son dakika haberlerine göre KIRIKKALE'nin Yahşihan ilçesinde, lokantada döner yedikten sonra rahatsızlanan 11 öğrenci, gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırıldı.

KIRIKKALE'nin Yahşihan ilçesinde, lokantada döner yedikten sonra rahatsızlanan 11 öğrenci, gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırıldı.

Yahşihan'daki Kırıkkale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde eğitim gören çok sayıda öğrenci, öğle arasında okulun yakınındaki lokantadan döner yedi. Öğrencilerden 11'i, bir süre sonra rahatsızlandı. Öğrenciler, mide bulantısı ve halsizlik şikayetleri sonrası gıda zehirlenmesi şüphesiyle Yüksek İhtisas Hastanesi ve Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Müşahede altına alınan öğrenciler, tedavilerinin ardından taburcu edildi. İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekiplerinin iş yerinden numune alarak, inceleme başlattığı öğrenildi.


YORUMLAR
500
Polisgücü'nün Sultanlarına liderlik yakışıyor Polisgücü'nün Sultanlarına liderlik yakışıyor 1991 model 7 bin kilometredeki Tofaş rekor fiyata satıldı 1991 model 7 bin kilometredeki Tofaş rekor fiyata satıldı KIRIKKALE'DE 19 MAYIS, 'GENÇLİK KONSERİ' İLE KUTLANDI KIRIKKALE'DE 19 MAYIS, 'GENÇLİK KONSERİ' İLE KUTLANDI
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Son dakika haber | Kırıkkale'de 11 öğrenci, döner yedikten sonra hastanelik oldu - Son Dakika


Advertisement