Kırıkkale'de cadde ve sokaklara şehitlerin isimleri verildi - Son Dakika

Kırıkkale'de cadde ve sokaklara şehitlerin isimleri verildi

02.10.2019 14:28
Kırıkkale'de cadde ve sokaklara şehitlerin isimleri verildi, System.String[]

Kırıkkale Belediyesi ekim ayı meclis toplantısında şehit isimlerinin cadde ve sokaklara verilmesi kararı alındı.

Kırıkkale Belediyesi ekim ayı meclis toplantısında şehit isimlerinin cadde ve sokaklara verilmesi kararı alındı.

Kırıkkale Belediyesi Meclis toplantı salonunda Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve birim müdürleri katıldı. Meclis toplantısı bir önceki aya ait karar özetinin okunup oylanması ve komisyon raporlarının okunmasıyla başladı.

Gündem maddeleri arasında yer alan şehit isimlerinin cadde, sokak ve park alanlarına verilmesi husus ve Bağlarbaşı Mahallesi Köroğlu Caddesi'nin isminin Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin'in isminin verilmesi görüşüldü.

Yeni Mahalle 172. Sokak Şehit Uğur Şahin, Bağlarbaşı Mahallesi 819. Sokak'ta bulunan parkın Şehit Nazır Elitok, Bahçelievler Mahallesi bisiklet ve yürüyüş yolunun Ferdican Altunkaş yürüyüş yolu, Etiler Mahallesi 1188 sokağın isminin Turgay Uğantaş sokak ve son solarak Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin'in isminin Bağlarbaşı Mahallesi Köroğlu Caddesine verilmesi oy birliği ile kabul edildi.

Toplantının ardından Başkan Saygılı, alınan kararların hayırlı olması temennisinde bulundu. - KIRIKKALE

Kırıkkale'de cadde ve sokaklara şehitlerin isimleri verildi
Kırıkkale'de cadde ve sokaklara şehitlerin isimleri verildi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kırıkkale'de cadde ve sokaklara şehitlerin isimleri verildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti MHP'den eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş'un hayatını kaybettiği iddiasına yalanlama KKTC seçimleri üzerinden polemik yaşayan Adil Gür ve Kemal Öztürk canlı yayında fena kapıştı "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen doktor hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi