Kırıkkale'de koronavirüs denetiminde uzun kuyruklar oluştu - Son Dakika

Kırıkkale'de koronavirüs denetiminde uzun kuyruklar oluştu

01.04.2020 15:53
Kırıkkale'de koronavirüs denetiminde uzun kuyruklar oluştu, System.String[]

KIRIKKALE'de, polis, jandarma ve sağlık ekipleri koronavirüs tedbirleri kapsamında kontrol noktalarında denetim yaparak, sürücü ve yolcuları uyardı.

KIRIKKALE'de, polis, jandarma ve sağlık ekipleri koronavirüs tedbirleri kapsamında kontrol noktalarında denetim yaparak, sürücü ve yolcuları uyardı. Denetimler esnasında uzun araç kuyrukları oluştu.

Kırıkkale Valiliği, Çin'de ortaya çıkan ve dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşı denetimleri artırdı. Kent merkezine girişlerin olduğu Bölge Trafik Müdürlüğü önü Balışeyh ilçesi çıkışı noktasında kontroller üst düzeye çıkarıldı. Polis ve jandarma tarafından araçlar durdurulurken, sürücü ve yolcuların kimlikleri kontrol edilip, sağlık ekipleri tarafından ateşi ölçüyor. Ayrıca, ekipler sürücülere ve yolculara gidecekleri istikameti sorarak acil ihtiyaçlar dışında sokağa çıkmamaları konusunda uyardı. Öte yandan Balışeyh ilçesindeki kontroller sırasında, ateşi yüksek çıkan sürücünün hastaneye, 65 yaş üstü yolcunun da evine gönderildiği öğrenildi. Drone destekli kontrollerde, uzun araç kuyruklarının oluştuğu görüldü.


Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kırıkkale'de koronavirüs denetiminde uzun kuyruklar oluştu - Son Dakika


Son Dakika

Gülben Ergen'den çok konuşulacak Seren Serengil itirafı: Zor günler değildi, çok güzeldi Eşiyle sokakta yürürken silahlı saldırıya uğrayan ayakkabıcı hayatını kaybetti Türkiye koronavirüs aşısında üçüncü adıma geçiyor Algı Eke'den magazin gündemini sarsan 'yasak aşk' itirafı: İğrenç bir şeydi Bir çocuk babası adam, evinde soğuktan donarak öldü Çıplak halde cansız bedeni bulunan fenomenin boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı 5 gün sonra ölü bulunan doktor, boynunun kırılması sonucu yaşamını yitirmiş Baba, kızını istismar eden genci eve çağırıp öldüresiye dövdü