Kırıkkale'de Soba Zehirlenmesi - Son Dakika

Kırıkkale'de Soba Zehirlenmesi

09.01.2012 20:12
Kırıkkale'de Soba Zehirlenmesi

Evlerine doğalgaz taktıran karı koca, doğalgazı kullanamadan sobadan sızan gazdan zehirlendiler.

Evlerine doğalgaz taktıran karı koca, doğalgazı kullanamadan sobadan sızan gazdan zehirlendiler. Koca Hakkı Başkonuş yaşamını yitirirken eşi ise kaldırıldığı hastanede yoğun bakıma alındı.

Kırıkkale'nin Karşıyaka Mahallesi 2012 sokak da oturan Başkonuş ailesinden karı koca sobadan sızan gazdan zehirlendiler. Tek katlı ahşap eve daha önce doğalgaz yaptırdığı anlaşılan aile doğalgazı açtıramadan, sobadan zehirlendiler.

Edinilen bilgilere Başkonuş ailesinin Ankara da bulunan erkek çocuklarının tüm aramalarına rağmen baba ve annesine ulaşamaması üzerine evin yakında bulunan bakkala telefon açarak sordu. Durum üzerine komşuları eve giderek kapıyı çaldı. İçeriden herhangi bir ses gelmemesi üzerine durumdan şüphelenen mahalleli polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri evin kapısının kırarak içeri girdi. İçeri girildiğinde MKE Kurumu emeklisi Hakkı Başkonuş'un (78) hayatını kaybettiği belirlendi. Dumandan etkilenen eşi Safiye Başkonuş (76) ise Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesine kaldırıldı.

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü ve Cumhuriyet Savcılığı olayla ilgili olarak soruşturmasını sürdürürken hayatını kaybeden Hakkı Başkonuş'un cenazesi Ankara Adli Tıp'a gönderildi.

Kaynak: DHA
Garajda çıkan yangında traktör ve minibüs küle döndü Garajda çıkan yangında traktör ve minibüs küle döndü Karşıyaka beyaz sayfa açacak Karşıyaka beyaz sayfa açacak 37 yıldır eski altın ve gümüş takıları tamir ediyor 37 yıldır eski altın ve gümüş takıları tamir ediyor

Son Dakika Güncel Kırıkkale'de Soba Zehirlenmesi - Son Dakika


Advertisement