Kırıkkale'de su sayacı ve hurda malzeme çaldıkları iddia edilen 3 şüpheli yakalandı - Son Dakika

Kırıkkale'de su sayacı ve hurda malzeme çaldıkları iddia edilen 3 şüpheli yakalandı

09.04.2021 09:47
Kırıkkale'de su sayacı ve hurda malzeme çaldıkları iddia edilen 3 şüpheli yakalandı, System.String[]

Kırıkkale'de apartmandan su sayacı ve iş yerinden hurda malzemeleri çaldıkları öne sürülen 3 zanlı gözaltına alındı.

Kırıkkale'de apartmandan su sayacı ve iş yerinden hurda malzemeleri çaldıkları öne sürülen 3 zanlı gözaltına alındı.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, Gürler Mahallesi'ndeki bir apartmandan 5 su sayacı ve Sanayi Mahallesi'ndeki bir iş yerinden hurda malzeme çalınması üzerine şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Yaptıkları araştırmalarda şüphelilerin B.Y, E.C. ve M.H.C. olduğunu tespit eden ekipler, zanlıları kent merkezinde gözaltına aldı.

Şüphelilerin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kırıkkale'de su sayacı ve hurda malzeme çaldıkları iddia edilen 3 şüpheli yakalandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olan yerler ve kişiler belli oldu! İşte 43 maddede muafiyet listesi Sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olan yerler ve kişiler belli oldu! İşte 43 maddede muafiyet listesi İçişleri Bakanlığı'ndan kısmi kapanma genelgesi! Merak edilen tüm detaylar netleşti İçişleri Bakanlığı'ndan kısmi kapanma genelgesi! Merak edilen tüm detaylar netleşti Cübbeli Ahmet'ten düğün eleştirilerine yanıt: Herkesin kandırılma payı var Cübbeli Ahmet'ten düğün eleştirilerine yanıt: Herkesin kandırılma payı var Arsenal, Yusuf Yazıcı için teklifini yaptı! Kabul edilirse Trabzon'un da kasası dolacak Arsenal, Yusuf Yazıcı için teklifini yaptı! Kabul edilirse Trabzon'un da kasası dolacak Mustafa Cengiz'in açıklamaları sonrası futbolculardan ilk tepki geldi Mustafa Cengiz'in açıklamaları sonrası futbolculardan ilk tepki geldi Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ramazan ayının ilk iki haftasında kısmi kapanmaya geçilecek Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ramazan ayının ilk iki haftasında kısmi kapanmaya geçilecek Feci ölüm! Düşürdüğü cep telefonunu almak isterken canından oldu Feci ölüm! Düşürdüğü cep telefonunu almak isterken canından oldu Köy muhtarından cami minaresinde küfürlü anons! Yetmedi bir de fırça sapıyla dayak attı Köy muhtarından cami minaresinde küfürlü anons! Yetmedi bir de fırça sapıyla dayak attı