Kırıkkale'de yaban hayatı fotokapanla böyle görüntülendi - Son Dakika

Kırıkkale'de yaban hayatı fotokapanla böyle görüntülendi

25.05.2022 18:19

Kırıkkale'de yaban hayatı fotokapanla böyle görüntülendi Kırıkkale'de dağlık ve ormanlık alanlara kurulan fotokapanlar ile yaban hayvanları doğal ortamında görüntülendi.

Kırıkkale'de yaban hayatı fotokapanla böyle görüntülendi

KIRIKKALE - Kırıkkale'de dağlık ve ormanlık alanlara kurulan fotokapanlar ile yaban hayvanları doğal ortamında görüntülendi.

Doğa Koruma ve Milli Parklar Kırıkkale Şubesi ekiplerince, kentin bazı bölgelerine yaban hayatının takibi için fotokapanlar yerleştirildi. Bu sayede kaçak avcılıkla da mücadele eden av koruma memurları, fotokapanlar aracılığıyla doğadaki canlıların popülasyonuna ilişkin bilgi ediniyor. Dağlık ve ormanlık alanlara yerleştirilen fotokapanlar karaca, kurt, tavşan, tilki ve yaban domuzu görüntüledi. Görüntülerde, hayvanların günlük yaşamları ve beslenmeleri yer alıyor.

YORUMLAR
500
Son dakika... Adli tıp: Elif'in ölümünde bıçak baskın elle kullanılmış Son dakika... Adli tıp: Elif'in ölümünde bıçak baskın elle kullanılmış Kırıkkale'de düğünde çıkan silahlı kavgada 2 kişi yaralandı Kırıkkale'de düğünde çıkan silahlı kavgada 2 kişi yaralandı Üniversiteli Elif'in ölümüyle ilgili davada mahkemeden keşif kararı Üniversiteli Elif'in ölümüyle ilgili davada mahkemeden keşif kararı
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kırıkkale'de yaban hayatı fotokapanla böyle görüntülendi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement