Kırıkkale'de "Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz" kampanyası - Son Dakika

Kırıkkale'de "Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz" kampanyası

02.10.2019 15:49
Kırıkkale'de

Kırıkkale'nin Keskin ve Bahşılı ilçelerinde "Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz" kampanyası kapsamında etkinlik düzenlendi.

Kırıkkale'nin Keskin ve Bahşılı ilçelerinde "Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz" kampanyası kapsamında etkinlik düzenlendi.

Keskin'deki etkinlikte, Kaymakam Tekin Erdemir, Belediye Başkanı Dede Yıldırım, İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli ve öğrenciler, Keskin Kız Meslek Lisesi önünde bulunan yaya geçidinde sürücülere broşür dağıtarak, onları bilgilendirdi.

Kaymakam Erdemir, bu uygulama ile öğrencilerin bilinçlenmesinin sağlanacağını belirterek, uygulamanın trafikte yayalara daha saygılı davranılması ve öncelik verilmesi sebebiyle düzenlendiğini dile getirdi.

Bahşılı

Bahşılı ilçesinde de Barbaros İlkokulu önünde "Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz" etkinliği düzenlendi.

Etkinlikte, öğrenciler ve polis ekipleri Barbaros İlkokulu önünde bulunan yaya geçidinde sürücülere broşür dağıtarak, onları bilgilendirdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kırıkkale'de 'Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz' kampanyası - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bostancı'da Rus kadın doğuştan engelli köpeği 3 yerinden bıçakladı Alibaba'nın kurucusu Jack Ma 2 ay sonra ortaya çıktı: Salgın bittiğinde yeniden görüşeceğiz Çöp konteynerinde yeni doğmuş kız bebeğe ait cansız beden bulundu Güne düşüşle başlayan dolar 7,43'ten işlem görüyor Kırmızı gelinliğini giyip Taksim'e çıkan Rus modeli görenler şaşkınlığını gizleyemedi Bunu da gördük! Bir internet sitesi, ücret karşılığında ünlü isimlerden vatandaşlara video göndertmeye başladı Evladını arayan anne, duydukları karşısında yıkıldı: Kızına şu an tecavüz ediyorum Zeytin yaprağının koronavirüsü parçaladığı bilimsel olarak ortaya kondu