Son Dakika Haberleri: Kırkağaçlılar Kurtuluşu Zara ile Kutladı

Kırkağaçlılar Kurtuluşu Zara ile Kutladı

3 ay önce

MANİSA'nın Kırkağaç İlçesi'nin kurtuluşunun 95'inci yıldönümü etkinlikleri Zara konseriyle son buldu.

Kırkağaçlılar Kurtuluşu Zara ile Kutladı, System.String[]
MANİSA'nın  Kırkağaç İlçesi'nin kurtuluşunun 95'inci yıldönümü etkinlikleri Zara konseriyle son buldu.

Kırkağaç'ın düşman işgalinden kurtuluş yıldönümü kutlamaları kapsamında sevilen sanatçı Zara,  Şair Eşref Stadyumu'nda binlerce kişiye güzel bir gece yaşattı.  Kırkağaç Kaymakamı Cengizhan Yılmaz,  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı  Cengiz Ergün,  AK Parti'li  Kırkağaç  Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, daire amirleri ve binlerce Kırkağaçlının katıldığı konserde 2 saat sahnede kalan Zara, 'Dert Bende Derman Sende', ' Hangimiz Sevmedik', 'Zahidem', 'Eşarbını Yan  Bağlama',  Neşet Ertaş'tan ' Yalan Dünya' gibi eserleri söyledi.

Konsen ardından sahneye gelen  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı  Cengiz Ergün, 2018 yılında  Kırkağaç'ta çok büyük projelerin hayata geçirileceğini söyleyerek " Kırkağaç Belediyesi ile çok güzel hizmetlerimizi Kırkağaçlılara kazandıracağız. Kapalı çarşının üstünü kapatacağız. Kırkağaçımıza çok güzel hizmetler geliyor" dedi.

Başkan Ergün, daha sonra Zara'ya çiçek ve mesir macunu verdi.  Kırkağaç  Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz ise Zara'ya dünyaca ünlü  Kırkağaç kavunu hediye etti. Havai fişek gösterilerinin ardından program sona erdi.

- Kırkağaçmanisa
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Lüks İçinde Yaşıyorlar! Hakan Şükür'ün Tesettürlü Eşi, ABD'de Başını Açtı Almanya'da Türklerin Yoğun Olduğu Köln Kentine Ermeni Anıtı Dikildi
Şırnak'ta Öldürülen PKK'nın Üst Düzey Yöneticisinin Cenazesine 3 HDP'li Vekil de Katıldı