Kırklareli'de Tarımsal Üretim Kayıt Sistemi Toplantısı - Son Dakika

Kırklareli'de Tarımsal Üretim Kayıt Sistemi Toplantısı

17.07.2017 11:26
Kırklareli'de Tarımsal Üretim Kayıt Sistemi Toplantısı, System.String[]

Kırklareli Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce Tarımsal Üretim Kayıt Sistemi (TÜKAS) hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Kırklareli Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce Tarımsal Üretim Kayıt Sistemi (TÜKAS) hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Ziraat Mühendisi Hasan Okur, kurum personeline TÜKAS hakkında bilgi verdi.

TÜKAS'ın tarım işletmelerine ait faaliyetlerin tamamının kayıt altına alınması için kurulduğunu ifade eden Okur, bunun tarım politikalarının oluşturulmasına katkı sağlayacağını belirtti.

Okur, TÜKAS ile ülke genelindeki tarım istatistiklerinin de oluşturulacağını bildirdi.

Toplantıya, Müdür Yardımcısı Vekili Taner Akçakaya, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdür Vekili Kemal Sulanç ile teknik personel katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kırklareli'de Tarımsal Üretim Kayıt Sistemi Toplantısı - Son Dakika


Son Dakika

Büyükşehir Belediye Erzurumspor, teknik direktör Hüseyin Çimşir ile anlaştı İmamoğlu suikast hazırlığı iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu: Benim gündemimde pandemi var, bu iddialar yeni değil Bebek arabasındaki kazı gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi Son Dakika! Interpol'ün kırmızı bültenle aradığı PKK'lı Şanlıurfa'da yakalandı Oyuncu Caner Cindoruk'un iki erkek kardeşi de oyuncu çıktı Madde bağımlısı genç kadının ibretlik görüntüleri! Ayakta durmakta güçlük çekti, kendini oradan oraya attı Kendisini öldürmesi için kiralayan kadına aşık olmuştu! Cinayetin bedelini müebbet yatarak ödeyecek Son Dakika! Bilim Kurulu, Bakan Koca başkanlığında "Aşı" gündemiyle toplanıyor