Son Dakika Haberleri: Kırklareli'deki Kayıp Çocuk, Ölü Bulundu

Kırklareli'deki Kayıp Çocuk, Ölü Bulundu

6 yıl önce

Okula gitmek üzere evinden ayrılan ve bir daha haber alınamayan 10 yaşındaki çocuğun öldürüldüğü belirlendi Olayla ilgili, aynı mahallede oturan şüpheli gözaltına alındı.

Kırklareli'deki Kayıp Çocuk, Ölü Bulundu, System.String[]
Kırklareli'de, okula gitmek üzere evinden ayrılan ve bir daha haber alınamayan 10 yaşındaki çocuk ölü bulundu.

Alınan bilgiye göre, Halil İbrahim Aktaş'ın bulunması için çalışma başlatan asayiş ekipleri, çocuğun birlikte görüldüğü, aynı mahallede oturan Y.T'yi gözaltına aldı.

Özel Harekat Daire Başkanlığına ait "Boncuk", "Bazlak" ve "Coe" adlı iz takip köpeklerince şüphelinin evinde yapılan aramada bir bulguya rastlanmadı ancak zanlının ifadesinde, alkollü olduğunu ve çocuğu öldürdüğünü itiraf ettiği öğrenildi.

Y.T'nin ifadesi doğrultusunda Halil İbrahim Aktaş'ın cesedi, İstasyon Mahallesi şehir mezarlığı yakınındaki çalı kenarında bulundu.

Boğularak öldürüldüğü öğrenilen Aktaş'ın cesedi, Kırklareli Cumhuriyet Başsavcısı Cemil Akdeniz'in incelemesinin ardından devlet hastanesi morguna kaldırıldı.

Anne Münevver Aktaş'a acı haberi, Kırklareli Müftüsü İsmail Bayrak ve eşi İmren Bayrak verdi.OlayOrtaokul 4. sınıf öğrencisi Halil İbrahim Aktaş, 3 gün önce okula gitmek için evden ayrılmış, bir daha kendisinden haber alınamamıştı. Ekipler, iz köpeklerinin katılımıyla arama çalışması başlatmıştı. - Kırklareli
Haber Yayın Tarihi: 17.03.2014 07:37 Kaynak: AAAmeliyat sırasında hayatını kaybetti! Mide bulandıran olay otopside ortaya çıktı Kazayla su borusunu kıran çiftçi içinden çıkanları görünce şaşkına döndü Rıfat Serdaroğlu'nun liderliğini yaptığı Çoban Ateşi Hareketi partileşiyor