Kırklareli'den Kısa Kısa - Son Dakika

Kırklareli'den Kısa Kısa

26.02.2016 08:59
Kırklareli'den Kısa Kısa, System.String[]

Kırklareli Valisi Esengül Civelek, kamu kurum ve kuruluş müdürlerine yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.

Kırklareli Valisi Esengül Civelek, kamu kurum ve kuruluş müdürlerine yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.

Vali Civelek, Türk Telekom Müdürü Nihat Kaya ve Orman İşletme Müdürü Nüfer Yavuz'u ziyaret ederek kurum çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Kırklareli'nin kalkınması ve gelişmesi için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirten Civelek, zaman zaman köy köy, mahalle mahalle gezerek vatandaşların sorunlarını dinlediklerini ve sorunların çözümü için el birliği ile çalıştıklarını kaydetti.

- Erişebilirlik eğitimi

Kırklareli Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü personeline erişebilirlik eğitimi verildi.

Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Hatice Malkoç Çetin, müdürlük binasında düzenlenen eğitimde, erişebilirlik konusunu önemsediklerini söyledi.

Bu tür eğitimlerin önemli olduğunu belirten Çetin, erişilebilirlik mevzuatı, standartlar, yapılması gerekli uygulamalar ve belediyelere düşen görevler hakkında bilgiler verdi.

"Genç Şefkat" projesi

Kırklareli Üniversitesi ile Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü'nce yürütülen "Genç Şefkat" projesinin değerlendirme toplantısı yapıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü'nde düzenlenen toplantıya, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Hatice Malkoç Çetin, Kırklareli Üniversitesi öğretim görevlileri Ali Karakoç ve Hülya Arıkan katıldı.

Toplantıda, projenin uygulama aşamaları değerlendirildi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kırklareli'den Kısa Kısa - Son Dakika


Son Dakika

Galatasaray'da ilk golünü atan Kerem Aktürkoğlu: Rüya gibi bir gün Son Dakika: Galatasaray evinde Hatayspor'u 3-0'la geçti JASAT ekipleri, korkunç cinayeti sokağa çıkma yasağını fırsata çevirerek çözdü Bakan Koca'dan İstanbul'a bir iyi, bir kötü haber: Vaka sayısında yüzde 25 düşüş var, hastane ve yoğun bakımlar halen dolu Ermenistan muhalefeti görevi bırakması için Paşinyan'a 3 gün süre tanıdı Sokak kısıtlaması bile denize girmelerine engel olamadı Kısıtlamada turistlerin keyfine diyecek yoktu! Maskelerini çıkartıp çekirdek çitleyip yerlere attılar Sokağa çıkma kısıtlaması sayesinde İspanya'da vaka sayısı 1 ayda 25 binden 5 bine düştü