Kırklareli Erzurumlular Derneği, Bir Televizyon Programına Katıldı - Son Dakika

Kırklareli Erzurumlular Derneği, Bir Televizyon Programına Katıldı

12.01.2012 11:00
Kırklareli Erzurumlular Derneği, Bir Televizyon Programına Katıldı, System.String[]

Kırklareli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği yöneticileri, televizyon programına katıldı.

Kırklareli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği yöneticileri, televizyon programına katıldı.

Dernek Başkanı Yaşar Algan, yaptığı açıklamada, Medya TV'de TRT sanatçısı Harun Atmaca'nın sunduğu programda canlı yayına katıldıklarını bildirdi.

Algan, canlı yayında, yapmış oldukları sosyal, kültürel ve sportif çalışmaları anlatarak Kırklareli'nin tanıtımına katkı sağladıklarını belirtti.

Dernek hakkında bilgi verdiğini ifade eden Algan, "Kırklareli'ye sunduğum bu katkılardan dolayı hem mutluluk, hem de gurur duyuyorum. Bu gururu benimle paylaşan derneğimiz için de elimden geleni yapmaya çalışıyorum" dedi.

- KIRKLARELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kırklareli Erzurumlular Derneği, Bir Televizyon Programına Katıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Leipzig maçında sakatlanan Başakşehir'li Caiçara, hastaneye kaldırıldı Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı: Vaka sayılarında ve hastane başvurularında 2 kat artış var Yunanistan'dan 3 Avrupa ülkesine "Türkiye'ye silah satmayın" çağrısı Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı