Kırklareli Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde Tadilat - Son Dakika

Kırklareli Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde Tadilat

02.01.2012 14:06
Kırklareli Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde Tadilat, System.String[]

Kırklareli Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hasan Çebi, hizmet binası ve lojmanlarda tadilat çalışmalarının sürdüğünü belirtti.

Kırklareli Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hasan Çebi, hizmet binası ve lojmanlarda tadilat çalışmalarının sürdüğünü belirtti.

Çebi, AA muhabirine yaptığı açıklamada, göreve başladığında kurumun fiziki durumunun iyi olmadığını ve bu durumu düzeltmek için bir dizi hazırlık yaptırdığını söyledi.

Hizmet binasının iç dizaynı, dış cephesi ile lojmanların mantolaması işi için bakanlıkla görüşerek ödenek çıkartarak çalışmalara başladıklarını ifade eden Çebi, "Hizmet binası ve lojmanların mantolaması işinin ihalesi yapıldı. İşler bitmek üzere. Hizmet binasının bir kısmı bitti. Lojmanlarda mantolama devam ediyor. Gaz dönüşümü ile ilgili projelerimizi yaptırdık. Bakanlıktan ödenek istendi. Onu da aldık. Çalışmalar devam ediyor. Yoğun bir çalışma var. Hizmet binasının bu eksiklerini giderirken, iç donanımına yönelik faaliyetlerimizde devam ediyor" dedi.

- KIRKLARELİ

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kırklareli Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde Tadilat - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Esnaf ve sanatkarların faiz destekli kredilerinde 6 aylık taksitleri ertelenecek Cumhurbaşkanı Erdoğan için sadece Elazığ'da çıkan vişne mermerinden tespih yaptı 14 yaşındaki kıza yapılan iğrenç istismar "Anne beni en yakınından koruyamadın" notuyla ortaya çıktı CHP'li Aytuğ Atıcı'dan canlı yayına damga vuran sözler: Erdoğan gitsin diye canımı veririm Ankara kulislerini hareketlendiren iddia: Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı değil Başbakan olmak istiyor Gizli kamera görüntüleri, yatalak kadına şiddet uygulayan bakıcıyı ele verdi Hangi ilde ne kadar aşı yapıldı? Türkiye'nin aşı haritası erişime açıldı Profesör "Koronavirüsten daha tehlikeli" deyip uyardı: Yakın gelecekte hem içme hem de kullanma suyu sorunu yaşayacağız