Son Dakika Haberleri: Kırklareli'nden Kısa Kısa

Kırklareli'nden Kısa Kısa

10 ay önce

AK Parti Babaeski Kadın Kolları Başkanlığı üyeleri, Halk Eğitimi Merkezi'ndeki engelli kursiyerleri ziyaret etti.

Kırklareli'nden Kısa Kısa, System.String[]
AK Parti Babaeski Kadın Kolları Başkanlığı üyeleri, Halk Eğitimi Merkezi'ndeki engelli kursiyerleri ziyaret etti.

Kadın Kolları Başkanı Melis Sezer ile yönetim kurulu üyeleri, el işi kursunda engelli kursiyerlerin yaptığı çalışmaları inceledi.

Başkan Sezer, burada yaptığı konuşmada, engellilere her zaman önem verdiklerini söyledi.

Her sağlıklı bireyin bir engelli adayı olduğunu dile getiren Sezer, herkesin ona göre bir hayat yaşaması gerektiğini belirtti.

Engellilerin her zaman yanında olduklarını aktaran Sezer, "Engelliler de bizlerden biri, yarının size ne getireceğini bilebilir misiniz? Bu kardeşlerimiz bizim özel emanetlerimiz. Onlara elimizden geldiğince sahip çıkıp sosyal hayatın içerisinde rahatça yaşayabilmeleri için ortam hazırlamalıyız." diye konuştu.

Sporcudan Başkan Hacı'ya ziyaret

Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı, Özel Sporcular Masa Tenisi Türkiye Şampiyonu Erman Çetiner ile Kırklarelili sporcu Hasancan Moran'ı makamında kabul etti.

Hacı, ziyarette yaptığı konuşmada, özel sporcuların başarıları ile gurur duyduklarını söyledi.

Engelli sporcuların her zaman yanında olduklarını ifade eden Hacı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Sporcuları başarılarından dolayı tebrik eden Hacı, "Daha önceki ziyaretlerinde Antalya'dan şampiyon olarak döneceklerini ve madalyayı da bana getireceklerini söylemişlerdi. Sözlerini tuttular ve bugün bu madalyayı bana teslim ettiler. Ben burada olsam da olmasam da bu madalya belediyemizin en güzel yerinde sergilenecektir, kimsenin kuşkusu olmasın. Ermen Çetiner'i tekrar tebrik ediyor, her iki sporcumuzun da bundan sonraki spor hayatlarında başarılar diliyorum." diye konuştu.Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Yönetimi, Topluca İstifa Etti Gelin Adayı Hanife, Akaryakıt İstasyonunda Pompa Görevlisi Oldu

Kanada'da 2 Öğrenciye Fırçayla Cinsel İstismarda Bulunan 8 Öğrenci, Okuldan Atıldı