Kırklareli'nden Kısa Kısa - Son Dakika

Kırklareli'nden Kısa Kısa

15.05.2019 16:15
Kırklareli'nden Kısa Kısa, System.String[]

Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Sosyal Güvelik Kurumu Müdürü Tahsin Halcı'yı makamında kabul etti.

Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Sosyal Güvelik Kurumu Müdürü Tahsin Halcı'yı makamında kabul etti.

Halcı, ziyarette, Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri ve kurum çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

SGK olarak vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak için çalıştıklarını ifade eden Halcı, vatandaşların hiçbir işlemlerinde mağduriyet yaşamadan iş ve işlemlerinin yapıldığını belirtti.

Bilgin de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sosyal Güvenlik Haftası'nın kutlu olması temennisinde bulundu.

Bilgin daha sonra Kıyıköy Belediye Başkanı Ender Sevinç, Lüleburgaz Belediyesi meclis üyeleri Metin Küçük, Zeynep Gündüz, Sedat Demir ve Ömer Aydın'ı makamında kabul etti.

Engelliler Haftası

Kırklareli'nde Engelliler Haftası etkinlikleri sürüyor.

Kırklareli Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi'nde gerçekleştirilen etkinlikte, engelli bireyler ile fen lisesi öğrencileri arasında kardeşlik kurası çekildi.

Kurada isimleri çıkan engellilerin, öğrenciler ile faaliyetlere katılıp topluma daha fazla entegrasyonlarının sağlanacak.

Daha sonra bez afişlere el baskısı yapıldı.

Etkinliğe, Kırklareli Valisi Osman Bilgin'in eşi İlknur Bilgin ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mehmet Karaman katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kırklareli'nden Kısa Kısa - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

"Ev oturmaları bulaşmanın en sık görüldüğü noktalardır" diyen Bilim Kurulu Üyesi Özlü uyardı: Tedbirler amacına ulaşmaz Sadakatsiz dizisindeki eşinin aldatan Volkan'ın pişkin halleri izleyicileri çileden çıkardı Korona partisine baskın! Kaçmaya çalışırken merdivenden yuvarlandılar Türkiye, deplasmanda Macaristan'a 2-0 yenilerek bir alt lige düştü Bill Gates'ten dikkat çeken koronavirüs kehaneti: İş seyahatlerini, eski ofis yaşamınızı unutun Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, dünyanın heyecanla beklediği koronavirüs aşısıyla ilgili hem tarih hem de adet verdi Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara: Vakaları kontrol altına alabilmemiz için 3 hafta tam kapanmamız gerekiyor "9 Kere Leyla" filminden ilk fragman geldi! Elçin Sangu ve Haluk Bilginer'in yatak sahnesi dikkat çekti