Kırklareli'nden kısa kısa - Son Dakika

Kırklareli'nden kısa kısa

24.11.2019 16:50
Kırklareli'nden kısa kısa

Demirköy Belediyesince Bem-Bir-Sen ile toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Demirköy Belediyesince Bem-Bir-Sen ile toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Belediye Başkanı Recep Gün'ün makamında düzenlenen törende, sözleşmeye Başkan Gün ile Bem-Bir-Sen Kırklareli İl Başkanı İsmail Şimşek tarafından imzalar atıldı.

Gün, burada yaptığı konuşmada, toplu iş sözleşmesinin hayırlı olması temennisinde bulundu

Belediye imkanları doğrultusunda sözleşmede sendika ile anlaşma sağlandığını belirten Gün, "Ben her zaman kendi imkanlarını iyi kullanan planlı, programlı, adil ve şeffaf yönetim anlayışı içinde güçlü bir belediye hedefledim. Emekçinin hakkını vermeden, işçinin, memurun durumunu iyileştirmeden güçlü bir belediye olamaz olunamaz. Sözleşmenin hayırlı olmasını diliyorum." diye konuştu.

Boyama etkinliği yapıldı

Lüleburgaz Sokullu Mehmet Paşa Gençlik Merkezi tarafından duvar boyama etkinliği yapıldı.

Merkezde çeşitli kurslarda eğitim gören yaklaşık 200 öğrencinin katıldığı etkinlikte, öğrenciler bahçe duvarını istedikleri renkte boyadı.

Sokullu Mehmet Paşa Gençlik Merkezi Müdürü Aslı Özçelik, çeşitli yaş gruplarındaki öğrenciler ile boyama etkinliği gerçekleştirdiklerini söyledi.

Öğrencileri bir yandan eğlendirirken, diğer yandan da sorumluluk, görev ve işbirliği bilinci oluşturmak istediklerini ifade eden Özçelik, etkinliğin düzenlenmesine emeği geçen herkese teşekkür etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kırklareli'nden kısa kısa - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Ünlü oyuncu Hazal Kaya'dan sosyal medyayı sallayan fotoğraflar 09:59 Ünlü oyuncu Hazal Kaya'dan sosyal medyayı sallayan fotoğraflar Esra Dermancıoğlu, Kaderimin Oyunu dizisinde kıyafetleriyle göz dolduracak! 09:53 Esra Dermancıoğlu, Kaderimin Oyunu dizisinde kıyafetleriyle göz dolduracak! Çinli bilim insanları koronavirüs varyantlarını yenen antikor geliştirdi 09:40 Çinli bilim insanları koronavirüs varyantlarını yenen antikor geliştirdi Bahçeli'nin tehdidine Mansur Yavaş'tan manidar yanıt: Ülkücü diye kimseyi çalıştırmayalım mı? 09:22 Bahçeli'nin tehdidine Mansur Yavaş'tan manidar yanıt: Ülkücü diye kimseyi çalıştırmayalım mı? MasterChef Türkiye'de Dilara ve Safanur birbirine girdi 08:56 MasterChef Türkiye'de Dilara ve Safanur birbirine girdi Son Dakika: Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan görevinden istifa etti, yerine Nureddin Nebati getirildi 07:07 Son Dakika: Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan görevinden istifa etti, yerine Nureddin Nebati getirildi
Türkiye, Hayriye Alkutay'a ağlıyor! Bir kadın daha koca dehşetine kurban gitti 00:53 Türkiye, Hayriye Alkutay'a ağlıyor! Bir kadın daha koca dehşetine kurban gitti Son Dakika! Rusya'ya ABD'den Ukrayna tehdidi: Rusya'ya ağır bedeller ödetmeye hazırız 18:15 Son Dakika! Rusya'ya ABD'den Ukrayna tehdidi: Rusya'ya ağır bedeller ödetmeye hazırız
16:24
Advertisement