Kırklareli'nden kısa kısa - Son Dakika

Kırklareli'nden kısa kısa

19.10.2020 09:51
Kırklareli'nden kısa kısa, System.String[]

AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz, Demirköy'de incelemede bulundu.

AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz, Demirköy'de incelemede bulundu.

Minsolmaz, beraberindeki Demirköy Belediye Başkanı Recep Gün ve İlçe Başkanı Ecevit Özkaya ile kapalı spor salonu inşaatını gezdi.

Yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi alan Minsolmaz, güzel bir spor kompleksi olacağını belirtti.

Gençlerin yeni tesiste sportif faaliyetlerini rahatlıkla yapabileceğini ifade eden Minsolmaz, gençlere yönelik yatırımlara önem verdiklerini kaydetti.

Muhtarlar Günü

Demirköy Belediye Başkanı Recep Gün, muhtarlarla bir araya geldi.

Başkan Gün, Muhtarlar Günü'nün kutlu olması temennisinde bulundu.

Muhtarların vatandaşlar ile kurumlar arasında köprü vazifesi gördüğünü ifade eden Gün, muhtarların milletin birinci derece temsilcileri olarak demokrasinin mihenk taşı olduğunu belirtti.

Mahallenin ve vatandaşların sorunlarını en yakından bilen kişilerin muhtarlar olduğunu aktaran Gün, çok önemli görevi yerine getirdiklerini kaydetti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kırklareli'nden kısa kısa - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'den ayrılacak futbolcuların ismini tek tek verdi Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu Son Dakika: Türkiye'de 18 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 164 kişi vefat etti, 5 bin 862 yeni vaka tespit edildi DSÖ'den koronavirüs aşısı açıklaması: Dünya feci bir ahlaki başarısızlığın eşiğinde Son Dakika: ABD'de Kongre binası, güvenlik tehdidi nedeniyle giriş ve çıkışlara kapatıldı Korkutan araştırma! Kovid-19'u atlatanların üçte biri ilk 5 ayda tekrar hastaneye kaldırıldı Kadın doktora tacizci şoku! Hastası gibi muayene odasına girdi, aylardır peşinde olduğu ortaya çıktı