Kırklareli'nden Kısa Kısa - Son Dakika

Kırklareli'nden Kısa Kısa

3 yıl önce

Lüleburgaz Sokollu Mehmet Paşa Cami Kur'an kursu öğrencileri Ramazan Yaman Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

Kırklareli'nden Kısa Kısa, System.String[]

Lüleburgaz Sokollu Mehmet Paşa Cami Kur'an kursu öğrencileri Ramazan Yaman Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.


Öğrenciler huzurevindeki yaşlılar ile sohbet ederek duygusal anlar yaşadı.


Ziyarette konuşan Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdür Yardımcısı Yalçın Sağlam, öğrenci ziyaretlerinin yaşlılar üzerinde olumlu etkilerinin olduğunu söyledi.


Birçok huzurevi sakininin ailesi ya da yakını olsa da bu ziyaretlerin onlar için ayrı bir önem taşıdığını belirten Sağlam, öğrencilere teşekkür etti.


- HEM Müdürü Arslan'dan ziyaret


Lüleburgaz Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İzzet Arslan, merkez tarafından açılan atletik futbol okulu öğrencilerini ziyaret etti.


Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi'nde gerçekleşen antrenmanda öğrenci ve hocalarla bir araya gelen Arslan, bir süre sporcuların antrenmanını izledi.


Arslan, burada yaptığı konuşmada, Halk Eğitim Merkezi olarak birçok kursun yanına futbol okulu kursunu da eklediklerini söyledi.


Öğrencilerin yaz aylarını en iyi şekilde değerlendirmeleri amacıyla kursun açıldığını ifade eden Arslan, öğrencilere başarılar diledi.


Arslan, antrenmanın ardından sporculara tatlı ikram etti.

Haber Yayın Tarihi: 14.08.2017 02:10 Kaynak: AASon Dakika

Kızının yaptığı işten utanç duyan baba kızını boğup parçalara ayırdı
Bir düğüne katılan oyuncu Bige Önal, rüzgarın esmesiyle frikik verdi Kardeşinin karısıyla birlikte olan adamın mahkemedeki ifadesi kan dondurdu

Son Dakika Haberleri