Kırklareli Valisi Bilgin, incelemelerde bulundu - Son Dakika

Kırklareli Valisi Bilgin, incelemelerde bulundu

24.02.2021 09:37
Kırklareli Valisi Bilgin, incelemelerde bulundu, System.String[]

Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Türk Kızılay Afet Bölge Yönetimi ve Lojistik Merkezi ile tarihi gar binasındaki restorasyon çalışmalarını inceledi.

Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Türk Kızılay Afet Bölge Yönetimi ve Lojistik Merkezi ile tarihi gar binasındaki restorasyon çalışmalarını inceledi.

Vali Bilgin eşi İlknur Bilgin ile ilk olarak Türk Kızılay Afet Bölge Yönetimi ve Lojistik Merkezi'ni ziyaret ederek, Türk Kızılay Kırklareli Şube Başkanı Volkan Göç'ten bilgi aldı.

Ardından gar binasındaki restorasyon çalışmalarını inceleyen Bilgin, tarihi yapıyı kente kazandıracak olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

Bilgin, restorasyon çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini kaydetti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kırklareli Valisi Bilgin, incelemelerde bulundu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Paloma Faith, fazla süt üreten göğüslerinin ağrısını dindirmek için çözümü lahanada buldu Davutoğlu'ndan Berat Albayrak açıklaması: Bakan yapmayın diye Erdoğan'a yalvardım ABD'de koronavirüsün daha tehlikeli yeni bir türü bulundu TBMM'ye iletilen fezlekelerin detayları belli oldu: 28'i HDP'li vekiller hakkında Bakım merkezinde zihinsel engelli gencin darbedildiği anların görüntüleri ortaya çıktı Son Dakika: Sağlık Bakanı Koca, Muhammed Emin Saraç'ın cenazesindeki kalabalık görüntülerle ilgili özür diledi Evinde çıkan yangında her şeyi küle dönen Çılgın Sedat'a belediye kapılarını açtı Erdoğan'dan zincir marketlerin fahiş fiyat uygulaması sonrası talimat: Tarım Kredi marketlerinin sayısı artırılacak