Son Dakika Haberleri: Yönetimin Ersun Yanal'a Son Teklifi: Comolli'yle Çalışacaksan Gel

Yönetimin Ersun Yanal'a Son Teklifi: Comolli'yle Çalışacaksan Gel

3 gün önce

Fenerbahçe Yönetimi, Comolli'yle çalışmaya sıcak bakmayan Ersun Yanal'a son teklifini sundu: Bu konuda ısrar etme. Anlaşırsak beraber çalışacaksınız.

Fenerbahçe'de Ersun Yanal döneminin başlamasına artık sayılı günler kaldı. Başkanvekili Semih Özsoy ile Yanal'ın önceki gün yaptığı görüşmenin detaylarına Milliyet ulaştı. Bu detaylardan biri de Sportif Direktör Damien Comolli ile ilgiliydi.

Yanal, Fransız direktöre ve onunla çalışmaya çok sıcak bakmıyor. Yönetim ise Comolli için "olmazsa olmaz" diyor. Fransız sportif direktör, yönetimin kırmızı çizgisi konumunda. Kesin olarak kendisiyle yola devam etme kararı alındı. Yanal'dan da bu konuda ısrarcı olmaması istendi.

ANLAŞMA SAĞLANIRSA COMOLLI İLE ERSUN YANAL BERABER ÇALIŞACAK

Dolayısıyla nihai anlaşmanın sağlanması durumunda Yanal ve Comolli ikilisi birlikte çalışacak. İki tarafın da karşılıklı olarak taleplerinde bir takım fedakarlıklar yapacağı belirtiliyor. Yönetimin, Yanal'ın isteği üzerine uzun süreli bir sözleşme önereceği, Ersun Yanal'ın da Comolli konusunda ısrarcı olmayacağı öğrenildi.

SON KARARI ALİ KOÇ VERECEK

Bu nedenle tüm detayların aşılmasıyla beraber en geç Akhisarspor ile pazar günü oynanacak olan maçın ardından resmi açıklamanın yapılması bekleniyor. Yurtdışında bulunan Başkan Ali Koç'un dönmesiyle birlikte sürecin hızlanacağı ifade edildi. Koç'un, Başkanvekili Özsoy'dan alacağı rapora göre durum değerlendirmesi yapacağı bildirildi.

Kaynak: Skorer


YORUMLAR (57)
  • BURHAN BEY: TRABZON 30 SENEDİR ŞAMPİYON OLAMIYOR EN AZ Bİ 30 SENE DAHA OLAMAZ BUNLARLA KENDİLERİNİ AVUTUYORLAR BU GAZLA BİRAZ GİDERLER SONUÇ DESEN YOK TÜRKİYEDE 3 BÜYÜK TAKIM VAR TRABZON BUNLARIN DIŞINDA BİLDİGİN SIRADAN ANADOLU TAKIMI ŞAMPİYON OLABİLMESİ İÇİN 2. LİG AYARINDAKİ TAKIMLARLA MÜCADELE ETMESİ LAZIM BÜYÜK DEDİGİN TAKIM 30 SENEDİR ŞAMPİYON OLAMAZMI KENDİLERİNİ KANDIRIYORLAR Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • sokaktaki FB li: Yanlışla başlanan gidişatın son virajına gelmiş sayın KOÇ, akıl hocaları olan bedavacı sözüm ona FB taraftarının YANAL tezahuratlarınıda boş çevirmiyor, medya ve bedvacı trübin birlik olmuşlar kumpas ile yapamadıklarını KOÇ a yaptıracaklar. Tek başarısı FB de şampiyonluk olan onuda KOCAMAN ın bıraktığı hazır takımla yakalayan bu adamın bu kadar öne çıkmasını irdelemek gerek, idareci olmak illa takımın başına birini getirmekse gerek yok sayın başkan siz YANAL dan daha iyi yaparsınız Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Özel Haber! Ersun Yanal, Fenerbahçe'nin Yeni Teknik Direktörü Oldu Fenerbahçe, Haftayı 17. Sırada Tamamladı

Fenerbahçe'nin Eski Teknik Direktörü Dick Advocaat, Utrecht'te Tarihe Geçti Doğuş Balbay, Doğacak Çocuğunun Cinsiyetini Eşinin Sürprizi ile Öğrendi