Kırmızı Işıktan Kaçarken, Otomobiliyle Kamyona Çarptı - Son Dakika

Kırmızı Işıktan Kaçarken, Otomobiliyle Kamyona Çarptı

03.01.2012 11:01
Kırmızı Işıktan Kaçarken, Otomobiliyle Kamyona Çarptı

Şanlıurfa'da, kırmızı ışığa takılmamak için hız yapan sürücü otomobiliyle önünde seyreden kamyona çarptı.

Şanlıurfa'da, kırmızı ışığa takılmamak için hız yapan sürücü otomobiliyle önünde seyreden kamyona çarptı. Otomobilde hasara neden olan kaza sonrası sürücüler uzun süre tartıştı.

Kaza, gece geç saatlerde İpekyol Mahallesi'nde meydana geldi. 54 yaşındaki Mehmet Yaşar 63 DE 541 plakalı otomobili ile Abide Kavşağı'na geldiğinde, kırmızı ışığa yakalanmamak için hız yaptı. Yaşar, önünde seyreden 29 yaşındaki Ahmet Tok yönetimindeki, Şanlıurfa Belediyesi'ne ait 63 B 9790 plakalı kamyonun sağından geçmeye çalıştı. Ancak, Ahmet Tok'un da sağa dönmesi üzerine otomobil, kamyon ile kaldırım arasına sıkıştı.

Otomobilde hasara neden olana kazada şans eseri yaralanan olmazken, araçlarından inen sürücüler tartışmaya başladı. Olay yerine gelen polislerin araya girmesi ile sakinleştirilen sürücüler, birbirinden şikayetçi olunca ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Kısa süre aksayan ulaşım araçların çekilmesi ile normale döndü.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

(HK/CK) - Şanlıurfa

Kaynak: DHA
Şanlıurfa'da dehşet veren kaza! Kamyonet sürücüsü ve yanındaki şahıs yaşamını yitirdi, 4 kişi yaralandı Şanlıurfa'da dehşet veren kaza! Kamyonet sürücüsü ve yanındaki şahıs yaşamını yitirdi, 4 kişi yaralandı Şanlıurfa'da feci kaza! Kamyonet sürücüsü ve yanındaki öldü, 4 kişi yaralandı Şanlıurfa'da feci kaza! Kamyonet sürücüsü ve yanındaki öldü, 4 kişi yaralandı Muhtarın vurulma anı kamerada Muhtarın vurulma anı kamerada

Son Dakika Güncel Kırmızı Işıktan Kaçarken, Otomobiliyle Kamyona Çarptı - Son Dakika


Advertisement