Son Dakika Haberleri: Kırsal Kalkınma Projelerinin Ücretsiz Hazırlanmasına Yönelik İş Birliği Protokolü İmzalandı

Kırsal Kalkınma Projelerinin Ücretsiz Hazırlanmasına Yönelik İş Birliği Protokolü İmzalandı

9 ay önce

Kırsal kalkınma projelerinin ücretsiz hazırlanmasına yönelik iş birliği protokolü imzalandıANKARA - Kırsal kalkınma projelerinin ücretsiz hazırlanmasına yönelik iş birliği protokolü imzalandı.

Kırsal kalkınma projelerinin ücretsiz hazırlanmasına yönelik iş birliği protokolü imzalandı

ANKARA - Kırsal kalkınma projelerinin ücretsiz hazırlanmasına yönelik iş birliği protokolü imzalandı.
TÜDKİYEB Genel Merkezi'nde, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu ile Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği arasında, kırsal kalkınma projelerinin ücretsiz hazırlanmasına yönelik iş birliği protokolü imzalandı. Şahin burada yaptığı konuşmada, "Bugün bir iş birliği protokolü yapıyoruz. Yıllardır süregelen ve alışagelmişin dışına çıkamadığımız o günleri artık geride bırakmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Teknolojiyi kırsalla buluşturamıyoruz. Yetiştiricilerimize yeterli kadar proje sunamıyoruz" ifadelerini kullandı.
"Bu proje sektörümüze çok önemli faydalar sağlayacak"
TÜDKİYEB Genel Başkanı Şahin sözlerine şöyle devam etti:
"Artık yetiştiriciler kendi sektörü ile aracı koymadan, bölgenin şartlarına göre il birliklerinin yetiştiricilerimize proje hazırlama ve sunma noktasında bir imkan sağladılar. Bu projeyi bugün burada imzalıyoruz. Bu projenin özellikle sektörümüz için çok önemli faydalar sağlayacağını düşünüyorum. Özellikle kırsaldaki işletmelerin desteklenmesi ve devletin imkanlarından özellikle hak sahibi yetiştiricilerin faydalanması açısından bizler merkez birliği olarak Bakanlığımız arasında bir köprü vazifesi üstleneceğiz."
Protokol imzalama programı atılan imzalardan sonra son buldu.AK Parti'nin Genç Milletvekili Rümeysa Kadak, Kaç Yaşında Emekli Olacağını Duyurdu Evlenmek Üzere Olduğu Kadını Başka Biriyle Gören Adam Cinnet Getirdi

Suudi Arabistan Konsolosluğunda Hareketli Anlar Yaşandı