Kırşehir Belediye Meclisi'nden Barış Pınarı Harekatı'na destek - Son Dakika

Kırşehir Belediye Meclisi'nden Barış Pınarı Harekatı'na destek

21.10.2019 15:27
Kırşehir Belediye Meclisi'nden Barış Pınarı Harekatı'na destek, System.String[]

Kırşehir Belediye Meclisi üyeleri, Barış Pınarı Harekatı'na destek verdi.

Kırşehir Belediye Meclisi üyeleri, Barış Pınarı Harekatı'na destek verdi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Meclis üyeleri, Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi Salonunda olağanüstü toplandı.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'nun başkanlığında yapılan toplantıda, partilerin meclis gruplarının açıklamalarının ardından, ortak bildiri belirlendi.

Barış Pınarı Harekatı'na destek amacıyla yayınlanan bildiride, şu ifadelere yer verildi:

"Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde sınır ötesi tezkereye 'Evet' diyen partilerin Kırşehir Belediye Meclisindeki temsilcileri olarak bizler bölgemizi PKK/PYD/ YPG, DEAŞ gibi örgütlerden temizlemek, Suriye halkını teröristlerin baskı ve zulmünden kurtarmak, bölgeyi barış ve huzur ortamına tekrar kavuşturmak amacıyla kahraman ordumuz tarafından düzenlenen Barış Pınarı Harekatı'nı desteklediğimizi kamuoyuna bildiririz. Kahraman ordumuz, umuyoruz ki, başlatmış olduğu harekatıyla hem sınırlarımızı hem de bölgemizi barış ve huzur ortamına yeniden kavuşturacak, yurtlarını terk etmek zorunda kalan milyonlarca Suriyeli mültecinin tekrar yurtlarına kavuşmasının da önünü açacaktır. Kahramanca mücadele veren Türk Silahlı Kuvvetlerimize kolaylıklar temenni ediyor, şehit olan askerlerimize ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz."

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kırşehir Belediye Meclisi'nden Barış Pınarı Harekatı'na destek - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İndirimli elektrik için son gün 5 Aralık Başkanlık seçimini kaybeden Trump, 2024'te yeniden aday olacak Güne yatay seyirle başlayan altının gram fiyatı 456,7 liradan işlem görüyor İBB, toplu taşımada meydana gelebilecek yığılmalar için yeni önlemler aldı: Sefer sayısı artacak, yedek araçlar bekletilecek Akrobeto'nun Bundesliga sunumu izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı Pastane çalışanlarının kavgadan korkup dolaba saklandıkları anlar kamerada Yaralı kurye, zimmetli pantolonunun kesilmemesini istedi! Olay yerine gelen patron, duruma müdahale etti 300 kişinin katıldığı ve tam 5 gün süren swinger partisi, ülkeyi alarma geçirdi! Korona vakaları arttı